freelance iş ilanları

Godaddy Hakkında Yardım Gerekiyor .

4 Mesajlar 587 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ssoosscu ssoosscu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek yok
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar 1 senelik bir sitem var fakat pek verimli olarak kullanamadım şöyle anlatayım

3 ay uğraştım 1-2 ay boşdurdu tarzı

ilk 1-2 ay sitenin görüntüsü ile falan uğraştım sonraki 3-4 ay siteye post girdim hergün fena gitmiyordu 2-3 ay uğraşmalık bir siteye göre içerik falan vardı fakat son 3 aydır birşey girmiyorum bu çıktılı indili durumdan dolayı site pek yükselmedi bu konu hakkında bir yardımda bulunırsanız sevinirim .

Asıl konuya geliyorum godaddy den aldığım bu sitenin hostingi 2.sene çok pahalı ben bunun için hostingi godaddy den başka bir hesap yapam olabilirmi yoksa yeni bir hesapla domain ve hosting ile sitemin içindeki herşeyi yeni siteye mi aktarmalıyım

hem temiz bir başlangıç için falan ? Yardımcı olursanız sevinirim .

wmaraci
reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
ssoosscu Merhaba hocam godaddy de sık ve hep olan bir durum bu ilk sene ucuz 2.seneye kazıklıyor insanları ben öyle düşünüyorum ben sizin yerinizde olsam örnek veriyorum anindahosting, netinternet , turhost gibi kaliteli firmalar ile çalışırım yani godaddydden uzaklaşın bana kalırsa tabi temiz bir işe başlamak istiyorsanız farklı firmaya geçiniz ama benim önerim anindahosting'dir.

İyi çalışmalar dilerim.

mustafaozay mustafaozay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 29 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
@crewx hocam anindahostingi inceledim. bana çok pahalı geldi. ben webadam ı kullanıyorum iki yıldır. hiçbir sorun yaşamadım. fiyatları ve avantajlarıda çok uygun tavsiye ederim

www.tasosaticisi.com

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
ihs.com.tr'yi önermekten hiç çekinmiyorum kaliteli iş için seçebilirsiniz,üstelik her türlü yardımı karşılıksız bırakmıyorlar,şahsen ben kendim yapamadığım şeyleri şifre vererek kendileri yaptılar, tavsiye ediyorum

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al