freelance iş ilanları

Google Ban Hk.

7 Mesajlar 884 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sospas sospas www.mustafasevinc.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sales and Technical Manager
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1292
  • Beğeniler 356 / 550
  • Ticaret 37, (%100)
Merhabalar, boşa düşen bi domain aldım.

hazineavcilari(.)com
Fakat domain google banlıymış. Şimdi ise sadece wordpress kurdum. Sitemap ekledim. Google'a da yeniden değerlendirme talebinde bulundum. Sizce ban açılır mı ? Durum hakkında fikri olan yorumlarını paylaşırsa sevinirim.

Ban sebebi :

wmaraci
reklam

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)
İçerik girmeye devam edin, whois ve sunucu değişikliğini yolladığınız yeniden incelemede zaten Google görecek ve banı kaldıracaktır.
sospas

kişi bu mesajı beğendi.

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]

tanerava tanerava İlle Edep, İlle Edep Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek EVDEN EVE NAKLİYAT
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 473
  • Beğeniler 108 / 107
  • Ticaret 56, (%100)
Hocam sizi üzmek istemem ama banlı site ban kalksa bile artık pek işlev görmüyor. Yinede allahtan hayırlısını diliyorum
sospas

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1292
  • Beğeniler 356 / 550
  • Ticaret 37, (%100)
tanerava Domain ile alakalı bir çok alternatif mevcut. Hazine avcıları belgeseli var. Hazine avcıları tarzında oyunlar bulunmakta. Hazine avcısı dizisi mevcut. Hazine avcıları filmi mevcut. ve dahası..
Ayrıca domain geçmişini biraz kontrol ettim. Riot games LOL oyunu için,kod dağıtmak amacıyla kullanmış. Daha sonra riot bırakmış, çince bir site olmuş tam olarak anlayamadım ne olduğunu. Bazı oyun forumlarıda kod paylaşımlarıyla ilgili konular açılmış. Üstelik Pagerank değeri 5. Şu an fake ama belki gerçek değeri olabilir. Google'da indexi olmadığı için fake gösteriyor olabilir. Google banı kalktığında tekrar kontrol edicem,umarım gerçektir. Yani isim bence çok iyi. Sadece sorun google ban olması :(

wmaraci
wmaraci

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Yaklaşık olarak abartmak gibi olmasın fakat 20'den fazla aldığım domain de sandbox/ban var idi bu tür işlemler de en ufak derecede % 1 bile olumsuzluk yaşamadım. Yani muhakkak değerlendirme sonrasında alan adını sorunsuz olarak kullanabileceksiniz.
sospas

kişi bu mesajı beğendi.

mutlux mutlux WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 303 / 212
  • Ticaret 40, (%100)

sospas adlı üyeden alıntı

tanerava Domain ile alakalı bir çok alternatif mevcut. Hazine avcıları belgeseli var. Hazine avcıları tarzında oyunlar bulunmakta. Hazine avcısı dizisi mevcut. Hazine avcıları filmi mevcut. ve dahası..
Ayrıca domain geçmişini biraz kontrol ettim. Riot games LOL oyunu için,kod dağıtmak amacıyla kullanmış. Daha sonra riot bırakmış, çince bir site olmuş tam olarak anlayamadım ne olduğunu. Bazı oyun forumlarıda kod paylaşımlarıyla ilgili konular açılmış. Üstelik Pagerank değeri 5. Şu an fake ama belki gerçek değeri olabilir. Google'da indexi olmadığı için fake gösteriyor olabilir. Google banı kalktığında tekrar kontrol edicem,umarım gerçektir. Yani isim bence çok iyi. Sadece sorun google ban olması :(

domaininiz banlı bile olmayabilir çok fazla kullanılmamış

sorgulama siteleri çok gerçek sonuç vermeyebilir bir kaç içerik daha ekleyin belkide banlı değildir.

• Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1292
  • Beğeniler 356 / 550
  • Ticaret 37, (%100)
mutlux Google webmaster tools'dan baktım. Spamdan dolayı ban yemiş. Ancak içerisini doldurup tekrardan incelemeye göndericem. Şu an içi boş. Boş vaktimde içine bişiler doldurup tekrardan inceleme talebinde bulunmayı düşünüyorum.
mutlux

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al