wmaraci reklam

Google dan 26 bin tl lik Fatura var

4 Mesajlar 863 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SeceAVM SeceAVM Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba console hesabıma girince hesabımın odemeden dolayı askıya konduğunu gördüm . Kaynağını araştırırken Google cloud 3 günlük deneme için makina açmıştım ve 26 bin tlilik kullanım gözüktüğü için ödeme alamamış . Bunu nasıl yapabilirim itiraz etme falan sonuçta kullanmadım 300 TL ye gelince duracağını düşündüm

Mail attım şuanda hesaplarımın hepsi tekrardan aktif edildi :)
enessolh

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Böyle bir şey pek mümkün değil muhtemelen ücretli hesaba yükselttiniz hesabınızı yanlışlıkla

oktayt oktayt İş olsun işte Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Bilişim/İnternet
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 34, (%100)
Limit bitince size bir uyarı geliyor siz onaylarsanız bir ay boyunca daha hesabınız açık kalıyor ay sonu faturalandırıyor. Bir sorun olmaz hesabınız sınırlandırılır. 1 yıl boyunca her ay bir kaç kere fatura gönderirler. Biz bir sorumluluk almıyoruz yedeklerinizle ilgili vs bir mesaj gönderip 1 yılın sonunda console hesabınızı kapatırlar.

Wordpress Php düzenleme işleriniz yapılır

SeceAVM SeceAVM Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)

tolhur adlı üyeden alıntı

Böyle bir şey pek mümkün değil muhtemelen ücretli hesaba yükselttiniz hesabınızı yanlışlıkla

yok bunla alakalı bildirimler alıyordum zaten süresi bitecek deneme hesabınız işlem gerekiyor ödeme için kulak arkası yaptım nasılsa kapanacak diye bugun gördüm onaylandıgını 300 tl ödeme eşiğine gelince sizden hemen para kesilecek diye altında da 4 nisanda ödeme alınacak diye ufak yazı var

oktayt adlı üyeden alıntı

Limit bitince size bir uyarı geliyor siz onaylarsanız bir ay boyunca daha hesabınız açık kalıyor ay sonu faturalandırıyor. Bir sorun olmaz hesabınız sınırlandırılır. 1 yıl boyunca her ay bir kaç kere fatura gönderirler. Biz bir sorumluluk almıyoruz yedeklerinizle ilgili vs bir mesaj gönderip 1 yılın sonunda console hesabınızı kapatırlar.

sorun olup olamamsı değil zaten ödemeyi yapmam da bütün google ürünleri askıya alındı sorun orda google ads hesabım adsense hesabım play geliştirici hesabım sorun orda başlıyor benim için

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al