wmaraci reklam

Google domain authority saçmalığı

14 Mesajlar 1.806 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Lucian Lucian Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 30 / 18
  • Ticaret 3, (%100)
ilk benim yazıp paylaştığım haber birinci sayfadaydı ve başka hiçbir sayfada yoktu, diğer sayfalar paylaşınca otomatik beni geri atmış. her şey "da" ve "pa"dan ibaret sanırım. bu sayfalar benim 2 aylık 2k kelimelik yazımı 2saniyede çalıp 1. sıraya çıkabiliyor. Helal olsun google'a çok başarılı gelişmeler yapıyor. zaten en son yemek sitesinde teknoloji haberi görmüştüm google sağolsun.
son sıraya düşen sayfa bana ait, zaten saatini google kendisi belirtmiş.

wmaraci
reklam

SeceAVM SeceAVM Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
İlk paylaşan en üstte olacak diye bı algoritma olduğunu sanmiyorum . Diğer sitelerin genel hiti veya başka özellikleri seninkinden iyi olma şansı yok mu ??
biXi

kişi bu mesajı beğendi.

Lucian Lucian Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 30 / 18
  • Ticaret 3, (%100)
ne alaka hocam icerige mi bakiyoruz hite mi? ustune basa basa link satin almak yasak diyen google, bunu yapanlarin onunu aciyor. Sizin dediginize kalirsa en cok hit alan site acik kalsin baska kimse yazi yazmasin. Da ve Pa algoritmasinin sacmaligi yuzunden bu duruma dusuyoruz, cok buyuk emek hirsizligi var. Yemek sitesinde teknoloji haberi goruyoeum, seyahat rehberi goruyorum.Cunku adamda Da Pa var ve 1. sira garanti.

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1271
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

Lucian adlı üyeden alıntı

ne alaka hocam icerige mi bakiyoruz hite mi? ustune basa basa link satin almak yasak diyen google, bunu yapanlarin onunu aciyor. Sizin dediginize kalirsa en cok hit alan site acik kalsin baska kimse yazi yazmasin. Da ve Pa algoritmasinin sacmaligi yuzunden bu duruma dusuyoruz, cok buyuk emek hirsizligi var. Yemek sitesinde teknoloji haberi goruyoeum, seyahat rehberi goruyorum.Cunku adamda Da Pa var ve 1. sira garanti.
Size moral olsun diye yazayım,merak ederseniz dm den sitemi söylerim.

Sitem 13 yaşında, da:30 pa:46 ama hiç te ilk sırada değilim :) hatta neredeyse google ziyaretim çok az, % 80 sosyal medyadan hit alıyorum. Buna takılmamanızı tavsiye ederim. Tabii ki üzülüyoruz, ama ben de bir çok siteden önde olmak istiyorum dile kolay 13 yıl. Ama olmuyor. Millet reklama yatırım yapıyor, yapmalıda zaten yoksa neden web sitesi açsın. O zaman da düşünün eline klavye alan site açar birinci sıra bununda sanki bir bedeli olmalı. Bende bilmiyorum ne dediğimi kaçtım :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
kaybedenler kulübüne hoş geldiniz.

da pa ile pek alakası yok, haber sitesi olunca öyle direk üste atıyor.

benim sitemde de uzun süre ilk sırada olduğum kelimeler hakkında haber siteleri makale girişi yapınca sıralamada yok oluyorum.

fakat bahsettiğiniz içeriği inceledim, çok fazla nitelikli bir makale değil. haber sitesi değil farklı siteler de nitelikli makaleler ile sizi rahatlıkla geçebilir.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1271
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

Mertcan adlı üyeden alıntı

kaybedenler kulübüne hoş geldiniz.

da pa ile pek alakası yok, haber sitesi olunca öyle direk üste atıyor.

benim sitemde de uzun süre ilk sırada olduğum kelimeler hakkında haber siteleri makale girişi yapınca sıralamada yok oluyorum.

fakat bahsettiğiniz içeriği inceledim, çok fazla nitelikli bir makale değil. haber sitesi değil farklı siteler de nitelikli makaleler ile sizi rahatlıkla geçebilir.
benimde haberrrrr :) hiç atmıyorrr atmıyorrrr ağlıycam

• Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

selcuksofta adlı üyeden alıntı

benimde haberrrrr :) hiç atmıyorrr atmıyorrrr ağlıycam

öyle ama bu bahsettiğimiz haber siteleri milyonlar tarafından ziyaret edilen otoriter siteler.

her ne kadar kabul etmesek de hem aramalar, hem direkt, hem de sosyal medyadan çok ciddi trafikleri var.

google'ın bu anlamda ciddi bir algoritma değişikliği yapması gerekiyor. işini düzgün yapan sitelerin bile şansı çok azaldı.

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1271
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

Mertcan adlı üyeden alıntı

öyle ama bu bahsettiğimiz haber siteleri milyonlar tarafından ziyaret edilen otoriter siteler.

her ne kadar kabul etmesek de hem aramalar, hem direkt, hem de sosyal medyadan çok ciddi trafikleri var.

google'ın bu anlamda ciddi bir algoritma değişikliği yapması gerekiyor. işini düzgün yapan sitelerin bile şansı çok azaldı.
onlara lafım yok sonuna kadar hakediyorlar. yok ben direk kabul ediyorum. forum kardeşlerimizin haber sitelerine takmalarına asıl ben şaşırıyorum. bu çok normal adamlar attığı yazı ile bizi geçemeyecekse, neden 100 lerce 1000 lerce personel çalıştırıp ekip kursun. herkese hakkını vermek lazım. benim evet sitemin adı haber ama 1 tane bile haber atmıyorum, çünkü ben haberci değilim :) basın kartım yok, birileri yazıyor, biz onlardan kopyalıyoruz, sonra özgünleştir yorum kat al sana haber, bu da bana garip geliyor :) herkese iyi forumlar, ama para kazanacağımı bilsem yaparım ahaha

• Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

selcuksofta adlı üyeden alıntı

onlara lafım yok sonuna kadar hakediyorlar. yok ben direk kabul ediyorum. forum kardeşlerimizin haber sitelerine takmalarına asıl ben şaşırıyorum. bu çok normal adamlar attığı yazı ile bizi geçemeyecekse, neden 100 lerce 1000 lerce personel çalıştırıp ekip kursun. herkese hakkını vermek lazım. benim evet sitemin adı haber ama 1 tane bile haber atmıyorum, çünkü ben haberci değilim :) basın kartım yok, birileri yazıyor, biz onlardan kopyalıyoruz, sonra özgünleştir yorum kat al sana haber, bu da bana garip geliyor :) herkese iyi forumlar, ama para kazanacağımı bilsem yaparım ahaha

yanlış bir yaklaşım. haber siteleri amacının tamamen dışına çıkıyor.

bazı örnekler;

https://www.ahaber.com.tr/video/diziler/hercai-videolari/bolum/hercai-17-son-bolum-tek-parca-kesintisiz-izle-hercai-yeni-bolum
https://www.takvim.com.tr/webtv/hercai/bolum/hercai-19-yeni-bolum-kesintisiz-full-izle-hercai-son-bolum-tek-parca-izle
https://www.sabah.com.tr/medya/2019/11/02/hercai-19-son-bolum-tek-parca-full-izle-hercai-20-yeni-bolum-fragmani-yayinlandi-mi
https://www.a24.com.tr/karakomik-filmler-izle--karakomik-filmler-tek-part-izle--cem-yilmazin-yeni-filmi-izle-haberi-40161616h.html?h=55
https://www.a24.com.tr/kolonya-cumhuriyeti-full-hd-izle--kolonya-cumhuriyeti-sansursuz-izle-haberi-40162391h.html?h=55

yüzlercesi eklenebilir.

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1271
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

kazanmak için yapıyorlar, bunu sadece onlar yapmıyor ki, heee bunu yapmaları bana da zarar veriyor benim sitemide engelliyor ama neden yapmasın, bence üzmeyelim birbirimizi :) neydi zenginin malı züğürdün bişeyi bu saatte kafam basmıyor, açıkçası ben nötr'um para kazanabilen herkesi takdir ediyorum. adlt ertk kötü site hariç kazanabilenlere gerçekten hayranım. ben yattım kardeşim, sohbet için sağol

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al