wmaraci reklam

Google Index'leri taşımak/yönlendirmek

3 Mesajlar 533 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aykut5855 aykut5855 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Matematik Öğretmeni,Web Tasarı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar bir websitem var. Yerel aramalarda sektör ile ilgili kelmelerde iyi yerde. Ancak şöyle websitem kurumsal site olarak kullanılıyordu etüd merkezi için, bu bağlamda yapılan aramalarda çıkan sonuçlar ilgili sınıfın programına tanıtımına yönlendirilmiş durumda.
Ancak etüd merkezleri kapatılmasından sonra bende bu eğitim sektöründen çıkıp farklı sektörde iş yapmak istiyorum.
Ancak bu websiteminde değerini kaybetmek istemiyorum.
Eğitim haberleri tarzında bir wordpress temayla kullanmak istiyorum. Özel ders veya ilerde büyük kolejlerin reklamlarını yayınlayabilmek amacıyla.
Şimdi sorum şu yapılan aramada çıkan linkleri kaybetmeden mesela " bursa 8.sınıf kursu" diye arandığında o yerimi kaybetmeden nasıl bu işin üstesinden gelebilirim?
Şu an sitede joomla yüklü, joomla yada wordpress tercihen ücretsiz haber teması arıyorum?
Beklentim bu aramayı yaparak siteme gelen ziyaretçileri eğitim anlamında bir site ile karşılamak ve özel ders müşterisi bulmak ve ilerde daha otoriter bir yere gelince sektörel bazda yerel reklamları almak.
Önerisi olan?
Şimdiden teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam yeni domain alırsın aynı içerirkleri aynı adreslerle yeni domaine yönlendirirsin. Daha sonra eski domanide yeni domaine 301 ile yönlendirirsin. Çok fazla hit kaybı olmaz diye tahmin ediyorum. Olsada eğer içeriğin gerçekten kaliteli ise zamanla eski yerine gelecektir. Ama eski domaini yeniye yönlendirmek çok önemli. internette 301 yönlendirmesi diye ara.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com

aykut5855 aykut5855 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Matematik Öğretmeni,Web Tasarı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
Cevap için teşekkürler, ancak domain değiştirmeme gerek yok. Sadece içerikleri silmem gerekiyor ama o içeriklere hit geliyor :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al