wmaraci reklam

Google Recptcha "Hata: Geçersiz API parametreleri. Sayfayı yeniden yüklemeyi deneyin."

3 Mesajlar 3.385 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)

Bilgisayarımda böyle bir hata var, chrome hariç internet explorer ve opera tarayıcıda sorun devam ediyor. Bu sorunu nasıl çözerim ? Wifi den olduğunu sanmıyorum telefondan bağlanıyorum problem yok.
yusuftkoc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

are1414 are1414 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Büyük ihtimal Virüs Programın,Vpn Yada düşük ihtimal Tarayıcındaki sertifikalardan kaynaklı farklı bir pcden veya telefondan girip geçici bir çözüm üretebilir yada diğer seçenekleri deneyebilirsin.

cyprusman cyprusman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2020
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hata : Geçersiz API Parametreleri. Sayfayı yeniden yüklemeyi deneyiniz. (ÇÖZÜM BULUNMUŞTUR by HamitBAYDUR)

S.a. Arkadaşlar genel olarak 2020 yılının ilk aylarından itibaren bu konuda çok soru soran arkadaşlar olmuş, bizde çözüme yardımcı olalım dedik.

Öncelikle bu sıkıntının nedeni windows, autocad, coreldraw gibi büyük kapasite programların online otomatik internete bağlanıp lisans gerçek ve güncel mi diye doğrulanmasının önüne geçmek için Crack dosyalarının değiştirdiği proxy ayarlarından dolayıdır. Çözüme gelince sırası ile

1) windows tuşuna basılı tutarak R harfine basınız karşınıza çıkan boş yere tıklayarak regedit yazıp enter tuşuna basınız yada bunun yerine solt altta bulunan arama kısmına regedit yazıp enter tuşuna basınız. Her iki gidiş yolunda da enter e bastıkdan sonra çıkan pencere olması gerekir ve Evet deyip onaylayınız.

2) Açılan pencerede Dosya yazan en üstteki kısmın hemen altında yazı ile yazan Bilgisayar yazısını silip aşağıya yazdığım bu satırı kopyala deyip, sildiğiniz boş satıra gelip yapıştır a basınız.

Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings

3) karşınıza sağ pencerede 3 satır yazı çıkmalıdır. Bunlardan Birinci satır ab varsayılan diye başlar, ikinci satır CallLegacyWCMPolicies diye başlar, üçüncü satır ise ProxySettings le başlar bu satırın üzerine mouse ile gelip bir defa sol tıkla seçip sonra mouse un sağ tuşuna basarak sil yazısına basip üçüncü satırı siliniz.

4) Sonra menünün solunda bulunan yazıların içinde Cache yazan kelimenin bir üzerinde Internet Settings yazan yazıya mouse ile sol tuşu ile bir defa basınız sonra yine mouse un sağ tuşuna basarak izinler yazısına tıklayınız.

5) Karşınıza doğru gelmiş iseniz Internet Settings İçin İzinler başlıklı bir tablo çıkacaktır.

Sonrasında sırası ile TÜM UYGULAMA PAKETLERİ nin üzerine gelip tıklayarak altta Tam denetim karşısındaki izin ver e tik koyup onaylayınız.

Sonrasında sırası ile Bilinmeyen hesap in üzerine gelip tıklayarak altta Tam denetim karşısındaki izin ver e tik koyup onaylayınız.

Sonrasında sırası ile Authenticated users in üzerine gelip tıklayarak altta Tam denetim karşısındaki izin ver e tik koyup onaylayınız.

Sonrasında sırası ile Bilinmeyen hesap in üzerine gelip tıklayarak altta Tam denetim karşısındaki izin ver e tik koyup onaylayınız.

Sonrasında sırası ile System in üzerine gelip tıklayarak altta Tam denetim karşısındaki izin ver e tik koyup onaylayınız.

Sonrasında sırası ile Administrator un üzerine gelip tıklayarak altta Tam denetim karşısındaki izin ver e tik koyup onaylayınız.

Sonrasında en altta bulunan Uygula ya ve sonra Tamam a basıp çıkınız.

6) Kayıt defterinin de en sağ üst köşede çarpı (kapatma) tuşuna basarak çıkınız.

Artık her şeyi doğru yaptı iseniz chrome, firefox, edge, explorer, opera dan Recaptcha hatası almadan girebilirsiniz.

Girmez ise hangi browser i kullanıyor iseniz ayarlar dan gizlilik ve güvenlikten önbelleği ve çerezleri ve tarama verilerini temizleye basıp temizlemeniz olacaktır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al