wmaraci reklam

Google sitemi indexledi fakat anahtar kelimede gözükmüyor

8 Mesajlar 925 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ubingoldag ubingoldag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yok
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 23 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, ben kendimi geliştirmek adına web sitesi kurdum. Yazılarımı seo uyumlu gerçekleştirmeye özen gösterdim. Ancak bazı yazılarımın anahtar kelimelerinde googleda sonuç alınmıyor. 10. Sayfada bile çıksa kabulum ancak sonuç alınmıyor. İmzamda web sitem var seo nedir nasıl yapılır adlı deneme yazısı yazdım. Ancak 20. Sayfada bile ‘seo nedir’ yazınca çıkmıyor. Sebebini öğrenebilir miyim? Bu arada sitem google tarafından indexlendi. Dizine ekledi botlar gezdi gördü beğendi. Biliyorum anahtar kelime seçerken long tail keywords seçmem gerekiyor ancak bu olay içime dert oldu merakımı gidermek istiyorum 20. Sayfa bile olsa google da gözüksün istiyorum. Ayrıca eskiden ‘mobil uyumlu web sitesi nasıl olur’ adlı deneme yazım 30. Sıradayken hiç bir güncelleme yapmadan sıralamadan çıktı yok oldu sebebi nedir sizce?
Bkz: https://uluhanbingoldag.com/seo-nedir-seo-calismasi-nasil-yapilir/
Bkz 2: https://uluhanbingoldag.com/mobil-uyumlu-web-sitesi-nasil-olur/
Daha herhangi bir backlink çalışması felan yapmadım bunlara kafa yoruyorum.
Benim teorim sitem 2 aylık ve herhangi bir alan adı otoritesi olmadığı için short tail keywords de çıkmayabilir. Fakat bence yinede 8. 9. Sırada çıkardı veya neden diğer yazılarımda çıkıyor. Şimdi ben web sitemin alt yapısını oluştururken sağlam olsun istiyorum. Aslında benim öğrenmek istediğim sayfamın istediğim anahtar kelimede mesela ‘seo nedir’ kelimesinde sayfamın googleda çıkması. Bu arada seo çalışması son derece başarılı ve google tarafından indexlendiğini bir kere daha hatırlatayım. Tek isteğim istediğim kelimede googleda sayfam çıksın ben onun rankını arttırabilirim. Özelden veya forumdan yardımcı olursanız sevinirim...

wmaraci
reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Merhabalar,
Teziniz gayet doğru 2 aylık ve otorite şu an sıfır. Çok zorlu bir kelime çıkmaması çok doğal. Çok kaliteli bir siteden sadece bir adet backlink alırsanız ilk 20 ye girme ihtimaliniz yükselir.
farego

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yok
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 23 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam yanlış anlamayın hazırcı olmak istemiyorum. Ancak sonuç alamadım ve deneyerek bulamadım. 2 adet sorum var yardımcı olursanız sevinirim. 1. Benim seo nedir adlı yazım otoritem arttığı zaman sonraki index güncellenmesinde dahil olacak mı? 2. Olarak ve Backlink olayını anlamadım tam olarak. Mesela instagram bioma sitemi yazdığımda backlink vermiş oluyo muyum veya kaliteli bir sitede yorum kısmına sitemi yazarsam backlink mi vermiş oluyorum gerçekten anlayamadığım için soruyorum

farego farego WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek idari işler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 93 / 92
  • Ticaret 0, (%0)
Bu Google'ın hemen karar verebileceği bir şey değil. Çünkü rekabet seviyesi yüksek bir kelime. Şevk kırmak gibi algılanması sakın. Fakat şöyle bir örnek vermek gerekirse; 20 yıllık tamircilik yapan birinin yanına tamirci dükkanı açıyorsun.

Solargezi.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
Sabır gerekiyor . Çok erken

• Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yok
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 23 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle cevaplarınız üçin teşekkür ederim. Ancak yazımı çok iyi okumamışsınız sanırım. Ben sayfam ilk 10 da çıksın demiyorum. Diyorum ki sayfam gerekirse 700. Sırada çıksın. Bende ona göre aksiyon alayım. Ama sanırım google alan adı otoritesi veya sayfa otoritesi düşük sitelerde short tail keywordsleri googleda çıkarmıyor. Yardımlarınız için teşekkür ederim. O zaman sorumu şöyle değiştiriyorum. Gereksiz yere yazımı güncellemek yerine Alan adı otoritesi ve sayfa otoritesi kastığım zaman zaten sıralamaya girecektir doğru muyum?

fatih7544 fatih7544 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek seo uzmanı - wordpress uzmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 8 / 41
  • Ticaret 2, (%50)
Hocam sürekli olarak içerik üretmelisiniz hitinizin yükselmesi lazım. Azim sabır ve istikrar hayatınıza daha çok heyecan katar. İçerikleriniz mükemmel olmak zorunda değil her güzelin bir kusuru vardır.

• Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yok
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 23 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Anladım heralde cevaplarınız için teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz elinize sağlık.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al