wmaraci reklam

Guzel.net.tr mi?- Alastyr mı?

45 Mesajlar 5.001 Okunma
smmexpress

solomon_kyen solomon_kyen En büyük servet itibardır Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web tasarım, Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 7 / 18
  • Ticaret 37, (%100)
Guzel.net.tr ben şahsen öneririm 6 adet sitemin hostingi orda barındırıyorum fiyatı da hem uygun hemde hiç bir sorun yaşamıyorum

wmaraci
reklam

RunAway RunAway furkansandal.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Security Asist.- Bilg. Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 44 / 27
  • Ticaret 8, (%100)
ben guzel.net.tr öneriyorum en geç 15-20 dakikaya ticket'e cevap verip telefonları açık gayet memnun'um. Öneriririm.

furkansandal.com | Site Sunucu Güvenliği, Ağ Güvenliği, Bilgi Güvenliği | hukukigelisim.com

Walkvery Walkvery WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Özel Güvenlik
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 81 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
Alastyr, gerçekten çok iyi bir firma gerek müşteri samimiliği gerek tavırları çok iyi bir firma domain alımında yeni bir uygulama çıkmış, e-mail onayı bilmiyordum böyle birşey olduğunu domain e-mail onayı istiyordu fakat mail gelmiyor diye adamların başının etini yedim ve aradılar beni nazikçe kibarca durumun böyle olduğunu anlattılar. Gerçekten çok anlayışlı ve sağlam firma Mobil ödeme seçeneği var ve hosting ve domain olarak fiyatları ucuz :)

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)

ysnbulut adlı üyeden alıntı

Hayırdır zekamla ilgili yorumlar ? Bana ergen ergen cevap yazan biri benim için ergendir yaşı isterse 50 olsun! Bak kardeşim oraya yazdığım 3 şirketlede çalıştım en berbatı alastyr gereksz yorum değil gayette tanıdım 3 şirketide alastyr e 1 hafta dayanamadım.. Ben oraya boş beleş yazmadım ne yaşadıysam onu yazdım gereksiz yorum diyip geçme!

Zekan ile ilgili yorum yaptım evet cunku sende tanımadığın kısıler ile igili yaptın. Ve ikincisi karşında ki ayna dır ne gorurse onu yansıtır bılmem anlatabildim mi. Ergen ergen cevap veriyorlar demişsin ki demek ki sende ergen ergen sorular sormuşsundur. Ayna misali.

Kuva-i Kafsinkaf
wmaraci
wmaraci

Yusuf Yusuf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 36 / 177
  • Ticaret 30, (%100)
Konu Güncellemesi : Konu 18 Temmuz'da oluşturulmuştur.Fakat sürekli arkadaşlar tarafından güncellenmiştir.
13 Ağustosa kadar 2 hostingi de denedim.
İkiside gayet güzel,alastyr ile sponsor hosting kampanyasıyla tanıştım,guzel.net.tr ile %70 kampanyası ile tanıştım.Tek sorunum guzel.net.tr de 1 gün ticketime cevap gelmedi onu da sonradan kendim hallettim şuan sıkıntım yok şükür. :)
Diyeceğim şudur hangisinin fiyatı size uygun geliyorsa onu seçin ikisinden de pişman olmazsınız.
Konu tartışma ortamına dönmesin fikir almak isteyen arkadaşlar bu konu daki görüşleri dikkate alabilir. :)

Yakında
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al