wmaraci reklam

Haber Ajansları Abonelik Ücretleri ?

31 Mesajlar 21.329 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

NetBilim NetBilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 98 / 34
  • Ticaret 6, (%100)
LocalSeo Sağolun hocam. Maalesef bir hata yaptık ama düşünmek istemiyorum daha. Olan oldu. Google Adsense öneriyor musunuz, geri dönüş oluyor mu yeterince
farego

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

LocalSeo LocalSeo Platin Üye Kimlik Onayı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Tarih
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 204 / 294
  • Ticaret 8, (%100)

NetBilim adlı üyeden alıntı

LocalSeo Sağolun hocam. Maalesef bir hata yaptık ama düşünmek istemiyorum daha. Olan oldu. Google Adsense öneriyor musunuz, geri dönüş oluyor mu yeterince

Olur tabi ama sabır gerektiriyor. Ben de arada adsense den deli oluyorum. Geçim derdi herkesteki.
NetBilim

kişi bu mesajı beğendi.

Yusuf18 Yusuf18 $86 18.01.2019 Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 939
  • Beğeniler 167 / 171
  • Ticaret 1, (%100)
NetBilim LocalSeo adsense hesabım kapandı içinde de 3000 ₺ para vardı yanarım onada yanarım çekemeden ve sebepsiz kapandı ve açılmıyorda sırf bbunlar için domain ile hosting sürelerini uzatmadım, youtube işine giricem

👑 Duolingo Öğretmen Hesabı

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1270
  • Beğeniler 443 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
Yorum kulağa hoş geliyor, 5 ay sonra adsense'den ayda en az 4.000 bin tl demişsiniz, benim haber sitem 13 yaşında, ayda 1.500 TL 'ye razıyım, hatta ortaklık teklifine bile açık olurum, benim görüşüm şu adsense'den gelir elde etmek imkansıza yakın. yani ayda 700-800 belki ama o da sizde harcar reklam verirseniz falan belki. bu arada ajans aboneliklerine değmez, onlardan direk geleen haberi yayınlarsanız zaten siteniz kopya içerik olacak. hadi yayınladınız diyelim bu sefer günde 20-30-50-100 haber atınca siteye hosting maliyetleriniz uçacak vs vs vs... sadece fikir amaçlı yazdım, herkese iyi forumlar

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

GuruAjans GuruAjans WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 103 / 103
  • Ticaret 30, (%100)
selcuksofta hocama katılıyorum. Kopya içerik için o kadar para vermek bence gereksiz.
selcuksofta

kişi bu mesajı beğendi.

ardacgenc ardacgenc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 1 / 27
  • Ticaret 5, (%100)

selcuksofta adlı üyeden alıntı

Yorum kulağa hoş geliyor, 5 ay sonra adsense'den ayda en az 4.000 bin tl demişsiniz, benim haber sitem 13 yaşında, ayda 1.500 TL 'ye razıyım, hatta ortaklık teklifine bile açık olurum, benim görüşüm şu adsense'den gelir elde etmek imkansıza yakın. yani ayda 700-800 belki ama o da sizde harcar reklam verirseniz falan belki. bu arada ajans aboneliklerine değmez, onlardan direk geleen haberi yayınlarsanız zaten siteniz kopya içerik olacak. hadi yayınladınız diyelim bu sefer günde 20-30-50-100 haber atınca siteye hosting maliyetleriniz uçacak vs vs vs... sadece fikir amaçlı yazdım, herkese iyi forumlar

Hocam valla domain rankı güçlü haber siteleri müthiş işler yapabiliyor. İmkanı varsa destek sağlamak isteriz.
selcuksofta

kişi bu mesajı beğendi.

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)

Arkadaşlar sözleşme yapıp en az 1 yıllık alıyorsunuz o yüzden ciddi olarak düşünüyorsanız abone olun. Ben bir hevesle girdim ve devam ettiremedim şimdi kapalı site için mecburen ödeme yapıyorum her ay.

hocam alan adını felan devir etseydiniz yazık günah o paketle alıcıda çıkar yani.

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1270
  • Beğeniler 443 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

ardacgenc adlı üyeden alıntı

Hocam valla domain rankı güçlü haber siteleri müthiş işler yapabiliyor. İmkanı varsa destek sağlamak isteriz.
domainim kuvvetli, içinde haber geçiyor % 100 organik % 100 özgündür sitem, tek başıma yapıyorum ama ben haber değil de makale ağırlıklı paylaşıyorum, 13-14 tane yazarım var onların güncel yazılarını yayınlıyorum vs da/pa 44-45 alexa 9 k falandı en son şu an 12-13 k falan sanırım, ben günde 1 yazı giriyorum eğer 5-6 girebilsem farklı şeyler olacağına inanıyorum ama arkadaşın yazdığı 4000 bin değilde ayda bana 1500 kalsa çalıştığım işimi bırakır sadece bu site ile uğraşır evde otururdum :)
farego LifeTicaret

kişi bu mesajı beğendi.

NetBilim NetBilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 98 / 34
  • Ticaret 6, (%100)

alemburda adlı üyeden alıntı

hocam alan adını felan devir etseydiniz yazık günah o paketle alıcıda çıkar yani.

Hocam maalesef devir yapamam çünkü ajans paneline giriş statik ip ile oluyor ve sadece 2 tane ip hakkın var. İkisinide kullanıyordum kendi ip adreslerimden. Ve abonelik benim üzerime olduğu için onu devredemiyorum.

holidayhilton holidayhilton WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Muhasebeci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

Arkadaşlar sözleşme yapıp en az 1 yıllık alıyorsunuz o yüzden ciddi olarak düşünüyorsanız abone olun. Ben bir hevesle girdim ve devam ettiremedim şimdi kapalı site için mecburen ödeme yapıyorum her ay.

Vazgeçtiğin an iha yenibosnayla bağlantı kursaydın ya. sitelerinde mail adresi ve abonelikle uğraşan kişilerin mailleri ve isimleri vardır. Orda Siteni kapattığını bildirip iade alabilirdin. Kaç ayın kaldıysa onlar hesaplayıp iadeni yapardı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al