wmaraci reklam

Habersiz Web Sitesine Yeni Sahip Eklendi?

8 Mesajlar 763 Okunma
smmexpress

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

Melih Atasever sınırsızı ban yemiş, kendisine parayla mybulletin yaptırtmıştım, 12 gün önce böyle bir şey yapmış.

Bunun sonucu nedir? Forumu gerekirse silerim sorun değil ne yapmamı önerirsiniz?

EKLEME: Ayrıca şimdi farkettim o hesabnı silmeye çalışınca süper admin değilsiniz gibi bir şey diyor. Ne önerirsiniz?

wmaraci
reklam

Piedra Piedra WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 466
  • Beğeniler 96 / 118
  • Ticaret 6, (%100)
Büyük ihtimal forumda yönetici hesabı var hocam

• Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

Piedra adlı üyeden alıntı

Büyük ihtimal forumda yönetici hesabı var hocam

Ne önerirsiniz hocam? Forum'u silerim gerekirse sitem için bir önemi yok, ama herhangi bir zarar verme niyeti varsa kendisine de mail attım bu siteye oldukça önem veriyorum hem maddi hem manevi, burnundan öyle bir getiririm ki onun hiç çekinmeden bütün bütçemi onu süründürmeye harcayabilirim amacı neyse artık.

aykutvrl aykutvrl Üzgün Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 745
  • Beğeniler 334 / 194
  • Ticaret 1, (%100)
Siteniz console üzerinden kendi sitesi olarak göstermiş ve doğrulama yollarını kullanmaya kalkışmıştır yada kullanmıştır.Sitenize kod veya google'nin sizlere doğrulamak için verdiği html dosyasını bir yere atmış olabilir

Ben olayın yeni farkına vardım. Forum site dosyalarınızın yedeğini alıp kapatın. Ardından ana kullanıcıyı ftp kendi İD'niz yapın sonra o kişiyi silin ve açık olabilecek herşeyi kapattıktan sonra tekrar yayımlayın.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

aykutvrl adlı üyeden alıntı

Siteniz console üzerinden kendi sitesi olarak göstermiş ve doğrulama yollarını kullanmaya kalkışmıştır yada kullanmıştır.Sitenize kod veya google'nin sizlere doğrulamak için verdiği html dosyasını bir yere atmış olabilir

Ben olayın yeni farkına vardım. Forum site dosyalarınızın yedeğini alıp kapatın. Ardından ana kullanıcıyı ftp kendi İD'niz yapın sonra o kişiyi silin ve açık olabilecek herşeyi kapattıktan sonra tekrar yayımlayın.

Konsoldan siteyi hiç silmeden onu ftpden veya başka yerden silemez miyim? Bir de yukarıda bahsettiğiniz şeyi yaptığını nasıl anlayabilirim?

Adsense inceledim hala forum reklamları aktif, kaldı ki günde 1 kuruş bile vermez forum için adsense bana öyle bir şey yaptıysa sadece siteme zarar vereceği için sorun

aykutvrl aykutvrl Üzgün Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 745
  • Beğeniler 334 / 194
  • Ticaret 1, (%100)
Atacani sizin şuanki sitenize zarar olacak bir şey yok ama ftp hesaplarınız aynı yerde ise sorun oluşturabilir.Ftp bilgilerinizi güncelleyin .Ardından forumun bulunduğu dizinden inc/config.php dosyasını masaüstüne çekin bunu notepad++ ile açın $config['super_admins'] = 'sizin idniz';

üstteki kodu bulup kendi idnizi girin sonra o kullanıcıyı forumdan silin.

MDSALMAN MDSALMAN Marine Group E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Prgramcılıgı,webmas
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 111 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
kardesim portalina bir bakim dedim tel kalditmadi acayip ram yiyor 100 mb ram yiyor temanda degisiklige gitmelisin bence ..

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MDSALMAN MDSALMAN Marine Group E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Prgramcılıgı,webmas
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 111 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
ayrica yonetici olayina gelirsej de phpmyadmin den user bolumnr gel ve kullaniciyi sil olay budur veya md5 li bir sifre yarat onu guncelle artk yonetici sen olursun

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al