lostyazilim

Hangi siteyi açsam?

16 Mesajlar 2.426 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

norchem norchem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 29 / 36
  • Ticaret 3, (%100)
oyun incelmesi için hangi siteyi tercih ediyorsunuz?

Merlinin Kazanı
Bolum Sonu Canavarı

Fenerbahçe
wmaraci
reklam

TevfikKiraz TevfikKiraz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 2 / 9
  • Ticaret 3, (%100)
çok bilindik şeyler bunlar artık bunlara yer yok farklı şeyler yeni şeyler gerekiyor hocam yani en iyisi flash oyun bunlar arasından bence...

makalemlik makalemlik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makale yazarı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 5 / 15
  • Ticaret 21, (%100)
benim düşüncem buradaki çoğu düşünceye uymuyor.
aralarında hangisinden daha çok zevk alıyorsan onu yap bu bir.
ikincisi olarak birbirine benzeyen yığınla site var. bir oyun sitesi var diye sen oyun sitesi açamazsın mantığı çok yanlış. yığınla film sitesi var ama hala açılıyo neden? çünkü herkes bu işten ekmek yemek istiyor ve bence herkese yetecek kadar ekmekte var. sen özgün içerikle siteyi donattığında zaten diğer sitelerden farklılaşıyorsun bir süre sonra.
yorumlarda gelen olarak farklı bir proje olsun kimsenin uygulamadığı söyleniyor. öyle bir düşüncesi olsa arkadaşı zaten şuan parayla oynuyordu. olsa süper olur ama şunu kabul etmek gerekir bu ihtimal çok zordur ve farklı bişey bulan biri zaten buraya projesi hakkında bir harf bile yazmaz.

işin özeti hepsinden ekmek yersin. ancak bıkmayacağın bir alan seç. oyun içeriği üretmekten bıkmayacağını düşünüyorsa düşünme gir. ama teknolojiden bıkarım ben diyorsan hiç girme. yada iki kategoriyide aynı sitede kullan.
norchem

kişi bu mesajı beğendi.

psilocybn psilocybn www.bilgehanarslan.net Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 124 / 16
  • Ticaret 3, (%67)

sui fidelis adlı üyeden alıntı

Olmayanı düşünmek, buna kafa yormak daha mantıklı gibime geliyor benim de. Yahut daha önce yapılmış olsa bile, öyle bir özellik olmalı ki fark yaratmalı. İşte bu dedirtmeli.

arkadaşa katılıyom ben parapsikoloji bloğu açtım ilk günlerde parapsikoloji bloğu yazınca ilk sayfada çıkıyor pek yok böyle blog az var

her zaman eksik yazarım eksiklerimi yanlış sanmanız ve bana cevap vermeniz için
wmaraci
wmaraci

norchem norchem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 29 / 36
  • Ticaret 3, (%100)

makalemlik adlı üyeden alıntı

benim düşüncem buradaki çoğu düşünceye uymuyor.
aralarında hangisinden daha çok zevk alıyorsan onu yap bu bir.
ikincisi olarak birbirine benzeyen yığınla site var. bir oyun sitesi var diye sen oyun sitesi açamazsın mantığı çok yanlış. yığınla film sitesi var ama hala açılıyo neden? çünkü herkes bu işten ekmek yemek istiyor ve bence herkese yetecek kadar ekmekte var. sen özgün içerikle siteyi donattığında zaten diğer sitelerden farklılaşıyorsun bir süre sonra.
yorumlarda gelen olarak farklı bir proje olsun kimsenin uygulamadığı söyleniyor. öyle bir düşüncesi olsa arkadaşı zaten şuan parayla oynuyordu. olsa süper olur ama şunu kabul etmek gerekir bu ihtimal çok zordur ve farklı bişey bulan biri zaten buraya projesi hakkında bir harf bile yazmaz.

işin özeti hepsinden ekmek yersin. ancak bıkmayacağın bir alan seç. oyun içeriği üretmekten bıkmayacağını düşünüyorsa düşünme gir. ama teknolojiden bıkarım ben diyorsan hiç girme. yada iki kategoriyide aynı sitede kullan.

gerçekten çok güzel yazmışsın.Doğru diyorsun bütün söylediklerinle.

Fenerbahçe

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
4 alanda birbirinden sakat alanlar. Çünkü nedense bu 4 alan dışında kimsenin aklına bir proje gelmiyor. Herkes bu alanlara yığılmış durumda para kazanmak istiyorsan hiç yanında bile geçme derim. eğlence için ise zevk alacağın hangisi ise onu bakarsın 2-3 sene sonra bişeyler olur.

Daha çok az bulunan güncel tutmasan bile hit alabileceğin tip siteler kurman daha mantıklı olur. Kitap özeti sitesi bile açsan bunlardan daha çabuk büyür.

wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al