wmaraci reklam

Header Php Bozdum :( yardım.

5 Mesajlar 1.083 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

farego farego WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek idari işler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 93 / 92
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar google adsense atmaya çalışırken header php bozdum. Satırlar boş çıkıyor.
Onca emek vermiştim oysa kendi çapımda. Kod bilgim vs yok :(

Nasıl düzeltebilirim. Kopyasını almıştım ama copy paste yapamadım. Güncelleyemedim güncelleme yaptığım zaman da

''Ölümcül hataları kontrol etmek için site ile iletişim kurulamıyor, bu sebepten PHP değişiklikleri geri alındı. PHP dosya değişikliğini başka bir şekilde yüklemeniz gerekiyor''

gibi hatalar aldım.

header php düzeltme şansım var mı?

Google gizli sekmeden açtığım zaman sitem hala eskisi gibi gözüküyor. Fakat gizli sekmeden admin panelinden giriş yaptım düzenleyiciye baktım kodlar orada yok :(

Şimdiden çok teşekkür ederim

Solargezi.com
wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Hocam sisteminiz wordpress mi?

Umitunal Umitunal Webfaresi.net Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webfaresi.net r00tadmin
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ü** Ü**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 379 / 378
  • Ticaret 27, (%93)
Yedeginizi yukleyin elinizde yoksa hosting firmanizdan isteyin

Webfaresi.net Beklerim

farego farego WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek idari işler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 93 / 92
  • Ticaret 0, (%0)
Sitesine google adsense ekleyenleri çoğu bu sorunla karşılaşacaktır. Bu yazıyı veya bu konuya okuyan mutlaka karşılaşmıştır ve iş işten geçmiştir. Öncelikle kod bilgisi olmayan kişiler üzerinden paylaşıyorum.

Ben bu sorunu şu şekilde çözdüm.

header.php ile oynamadan önce mutlaka kopyasını almışsındır yani en azından kodla oynayacağın için copy yapmışsındır. (Ki bozulduğu zaman) tekrar paste yapıp eski haline getireyim diye.

Eğer ki bunu yaptıysan şanslısın.

Şimdi diyelim ki sorun çıktı ve google adsenseyi ekleyemedin ve header.php satırı bir an da boş satır haline geldi.

Eski header.php yapıştır yapıyorsun ve bir türlü olmuyor?

Ve şu hatayı alıyor olmalısınız.

''''Ölümcül hataları kontrol etmek için site ile iletişim kurulamıyor, bu sebepten PHP değişiklikleri geri alındı. PHP dosya değişikliğini başka bir şekilde yüklemeniz gerekiyor'' ''

Panik yok.

Şimdi bir notepad dosyasının içine eski header.php yazınızı yapıştırıyorsunuz. Sonra kaydet yapıyorsunuz.

FTP kullanıyorsanız güzel. Kullanmıyorsanız ise servis sağlayıcısı üzerinden (Cpanelden) dosya yöneticisine bağlanın.

Header.php dosyasına ulaşmanız gerekecek. Dilerseniz arama kısmından da bulabilirsiniz, dilerseniz dizinden de bulabilirsiniz.

Kod bilginiz yok ise; arama kısmına header.php yazın. (bir çok header.php ) dosyası içeren kelimeye denk geleceksiniz.

Panik yok.

Theme ile olan header.php kelimesinin uzantısını mantıkken theme kısmını gördüğünüz zaman bulacaksınız.

O kısmı bulduğunuz zaman üstüne tıklayın, (Viev yapıp içeriğini görebilirsiniz.)

Şimdi o header.php silin

Kendi notepadinize yapıştırdığınız dosyayı burayı yükleyin.

İş bu kadar.

Siteniz eski halinize gelecektir.

Not: Bu işlemler yedek almayan kullanıcılar için sunulmuştur.

Ben copy paste yapmaktan ziyade, dosya yöneticisine girdiğimde sistemin dosyayı güncellemediğini varsayım yaparak oradaki header yazısını notepad'e atıp sonrasında sildim, notepade attığımı yapıştırdım öyle oldu.
NetBilim

kişi bu mesajı beğendi.

Solargezi.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mymmahmut mymmahmut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek mimar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
zerif lite wordpress teması kullanıyorum aynı hatayı ben yaptım site şuan mobil uyumluluk göstermiyor ne yapmam gerekiyor bilmiyorum yardım lütfen

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al