wmaraci reklam
lidertakipci

Hesabının güvende olduğundan emin olmak istiyoruz

3 Mesajlar 1.256 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

budaks budaks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad I** B**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 126 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
facebook üzerinden bir profil oluşturup elimde ki ürünleri satmak istiyordum profili oluşturdum gerçek mail ve gerçek telefon numaramıda ekleyip onayladım sonra gruplara katılma istegi atmak için aklıma gelen bir grubu yzıp katılma istegi atmak için tıkladım ve o anda ''Hesabının güven oldugundan emin olmak istiyoruz'' diye bir sayfaya attı ve benden profil resmimi istiyor. Benim şahsi olarak kullandıgım gerçek bir profilim var ordaki resimlerden atarsam ve iki hesabın sahibide ben oldugum anlaşılırsa çoklu hesaptan gerçek hesabımda kapanır diye düşünüyorum. Bu satış profili açanlar nasıl yapıyor nasıl kurtuluyor bu sorunlardan

wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Facebook da birden fazla KİŞİSEL üyelik yasak. Ticari birşey için neden kişisel hesap açtınız onuda anlamıyorum. Bu resim isteöe olayınıda ilk defa duydum, normalde kimlik isterlerdi. Neyse, siz illa diğer hesabınızdan resim atmak zorunda değilsiniz, alel acele sıradan bir resim çekip gönderin gitsin. Yüz tarama yapacak halleri yok.

budaks budaks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad I** B**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 126 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
Ticari birşey için profil açtım çünkü satış gruplarında durum güncellemesi yapacagım, fan sayfası açınca bunu yapamıyoruz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al