wmaraci reklam

Hetzner'den Sunucu Kullanan Varmı?

6 Mesajlar 1.413 Okunma
smmexpress

uzunlarpc uzunlarpc Uzunlar Pc Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1349
  • Beğeniler 259 / 258
  • Ticaret 22, (%100)
Herkese merhaba,

Yakın zamanda turkiye firmasinda bulunan sunucumu Hentzer'e taşimayi planliyorum,sebebi ise dolar ciktikca artan fiyattan kaynaklı,kalite süper ama fiyattan dolayi taşimak istiyorum.

https://i.hizliresim.com/al4Z0Q.jpg

16GB ram 4 cpu 160GB SSD
16 euro yani 107₺ ye mükemmel paket.

Siz Hentzer kullandinizmi tavsiye edermisiniz kesilme çökme gibi bir durum yaşarmiyim konu hakkinda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum veya tavsiye edebileceğiniz farklı bir firma varmı?

wmaraci
reklam

uonrl uonrl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** O**
  • Mesajlar 631
  • Beğeniler 193 / 124
  • Ticaret 5, (%100)
Hiç bir şeye yardım etmezler a'dan z'ye siz yaparsınız herşeyi. Ddos saldırısı gelirse ve aşarlarsa hiç sormazlar ufak bir bilgilendirme maili ile suspend atarlar sunucuya. 39 euro kurulum ücreti var ilk etapta. Cpanel whm plesk hiç birini vermezler lisansını kendiniz alıp kendiniz kuracaksınız. Fazla bunalmaya da gelmezler. Türkiye'ye de ayrı bir muamele yapıyorlar gibi bi havaları var. İlk başvuru yaptığımda 4 kere reddedildi. Sonradan onaylandı vs.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1987
  • Ticaret 10, (%100)
2015 den beri kendilerini aktif olarak kullanıyoruz. Sorun yaşamadık, yukarıdaki arkadaşın aksine ddos geldiğinde kapanma olmadı ama bilgilendirme maili aldık.

Donanım ve ilk kurulum dışında ücretini ödediğiniz sürece destek verir saatlik 10 euro para vermezseniz destekte yok

Bunlar dışında hetzneri şiddetle tavsiye ederim.

behelit behelit Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılım geliştirme
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Hetzner ucuz ve kalitelidir rahatlıkla alabilirsiniz. Arkadaş başvuruda problem yaşamış ancak nedense bende öyle bir şey olmadı kimlik kopyamı gönderdiğim gibi 1 saat içerisinde onaylandı.

wmaraci
wmaraci

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Henüz bu firmayı denemedim, yakın zamanda denemeyi düşünüyorum fiyatları uygun. Daha çok fiyat/performans açısından güzel görünüyor.

Yalnız şu bilgilendirmeyi yapalım, sitelerinde gelişmiş DDoS koruması olduğunu yazmışlar. Fakat hangi seviyede koruma sağladığını yazmamışlar. (Ya da ben göremedim.) Bu yüzden iletişime geçtiğimde korumanın Application atalarını kapsamadığını söylediler. Yani öyle görünüşte basit seviyede DDoS korumaları var lakin layer7 gibi bir DDoS koruması yok yine onu kendiniz halletmeniz gerekecek. Aksi halde server down.

GunduzT GunduzT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web tasarımı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 104 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
Uzun zamandır kullanıyorum.
İşin türüne-çapına göre VPS ya da dedicated hizmetlerinden faydalandım.
Hiç bir şikayetim olmadı. Sitesinde yazılan dışında gizli ücret vb yok.

Keşke kurulum ücreti almasalar diyebilirim. Ama dediğim gibi hile hurda yok, ne yazdılarsa o.
Onu kabul edip geliyorsun zaten.

Sitede sundukları arayüzler Digital Ocean, Vultr, Linode vb rakiplerine oranla biraz daha sönük ama hizmet stabilitesi tam.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al