lostyazilim

Hiloo'da Yeni Bir Dönem - Desteğe İhtiyacım var

43 Mesajlar 5.084 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Guncel

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
reklam

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Hocam siz, birileri sizin yerinize herşeyi yapsın istiyorsunuz bunu yapan çıkmayınca da forumu kötülüyorsunuz. Bu da yetmezmiş gibi her verilen tavsiye ye yapamam edemem diye cevap veriyorsunuz. Ne yapmamızı istiyorsunuz??
webisyo onurkaplan bQnyy

kişi bu mesajı beğendi.

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Ne icin hocam anlamadim. Birilerinin yapmasi degil burada destek istiyorum. Yapamam demek ile yapmam demek arasinda daglar kadar fark var kosullar elverisli degildir yazilim dilinde sorun yasiyorumdur bilgisayarim bozuktur. Yada en basiti cebimde suan para yoktur calismiyorumdur. Yapamamak ile yapmamak arasinda fark var hocam ben bahane bulmuyorum elimde olan seyler bunlar bunlardan ilerisi olmaz

Forumu suclamiyorum orada suclayici bir ifade yok tiye aliyorum. Guncel kalirda biri destek olur diye yoksa parasal sorunlari aşsam burada bu sekilde vakit kaybetmem yapilacak isleri zaten biliyorum az cok yardimci olurlar diye wmaraci gibi bir aileden destek aliyorum simdi aileye de soz soyleyen olur ben en az gunde 30 kez buraya giriyorum aile kavramini kullanma sebebim budur. Projeme destek olmsaniz da en azindan sohbet olur diye konu aciyorum tabiki amacim destek aramaktir. Manevi destek te bunlardan biridir. Umarim anlatabilmisimdir. Bu sekillde dusunen arkadaslara hocam @cthax

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al