wmaraci reklam

HTML Tek Sayfalık Websitem Hakkında Sorularım

2 Mesajlar 408 Okunma
wmaraci reklam

yalcinmtt yalcinmtt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba öncelikle bilginizi paylaştığınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bir websitesi kurdum themeforesttan hazır bir html teması satın alıp kendime göre düzenledim tek sayfalık bi site ve sitemde yapmak istediğim bazı değişiklikler hakkında sizlere sorularım var bilgisi olanlar yanıtlayıp bilgisini paylaşırsa çok mutlu olurum.

Sitem: www.petekmedyaajans.com

Sorularım şöyle:

1-Tek sayfalık sitemde nasıl bil SEO çalışması yolu izlemeliyim?
2- Web sitemde aşağı indikçe menününde değişmesini istiyorum menüden tıkladığımda değişiyor yani alttaki çizgi tıkladığım yere geliyor fakat manuel olarak kendim aşağı indiğimde olduğu yerde kalıyor bunu nasıl yapabilirim?
3-Web siteme chrome dan girdiğimde çizgiler ve diğer html ile oluşturulmuş görsellerde bozulma oluyor bunu nasıl düzeltebilirim?
4-Web sitemde menüde aşağı indikçe linkinin değişmesini istiyorum örneğin ben menüde hakkımızda kısmına tıkladığımda hakkımızda kısmına iniyor fakat adres çubuğunda www.petekmedyaajans.com yazıyor ben www.petekmedyaajans.com/hakkimizda yazmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

wmaraci
reklam

ertugrul ertugrul webwebi.net Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İşletme yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 1330
  • Beğeniler 33 / 260
  • Ticaret 74, (%100)
Hocam ilk maddeniz için meta kelimelerle başlaya bilirsiniz. Head etiketleri arasında kullanarak uygulayın derim. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız sorun yardimci oluruz

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al