wmaraci reklam

İade için satıcı dönüş yapmıyor (themeforest)

21 Mesajlar 3.221 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

UnalKorkmaz UnalKorkmaz Kimlik Onayı Bekliyor Kimlik Onayı
  • Üyelik 01.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tamirci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 48 / 61
  • Ticaret 3, (%100)
forces

Teşekkürler hocam.

"Temayı geri vermek istiyorum. Beklediğim gibi çıkmadı, bu yüzden kullanmakta zorlanıyorum. Ve kesinlikle kullanmayacağım. İade süreci ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir. Bunun için çok üzgünüm."

Böyle birşey yazıp gönderdim, geri ödeme alma şansımız var mıdır? İçerik eklemek çok uğraştırıyordu, bu yüzden iade etmek istedim.

Şu an farklı bir tema aldım ve aldığım tema içeriğin yüzde seksenini otomatik olarak çekiyor

wmaraci
reklam

forces forces WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)

Hakanbey1907 adlı üyeden alıntı

forces ben banka hesabina iade aldim. Baska yazilim icin az once iade olusturdum 6 olacak yazilimi alali fakat guncelleme gelmiyor destek surem bittikte sonra gelen guncelleme isime yaramayacak yazdim. Bu iade icin uygun mudur?

Hocam üreticinin yazılımı güncelleme zorunluluğu yok . Güncellemeyebilir ancak güncellemediği için güvenlik riski oluşturduğunu ispatlayabilirseniz o zaman iade alırsınız .

İade alınamayacak durumlar ;

Dosyayı indirdiyseniz ;

You don't want it after you've downloaded it ( indirdikten sonra , artık istemiyorsanız )
The item did not meet your expectations or you feel the item is of low quality ( beklentilerinizi karşılamıyor yada düşük kalitede olduğunu düşünüyorsanız)
You simply change your mind ( fikrinizi değiştirdiniz )
You bought an item by mistake ( yanlışlıkla aldınız )
You do not have sufficient expertise to use the item ( kullanmak için yeterince deneyiminiz yok )
You claim that you are entitled to a refund but do not provide sufficient information as to why you are entitled to a refund ( iade talebi oluşturdunuz ama detayı belli değil )

forces forces WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)

UnalKorkmaz adlı üyeden alıntı

forces

Teşekkürler hocam.

"Temayı geri vermek istiyorum. Beklediğim gibi çıkmadı, bu yüzden kullanmakta zorlanıyorum. Ve kesinlikle kullanmayacağım. İade süreci ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir. Bunun için çok üzgünüm."

Böyle birşey yazıp gönderdim, geri ödeme alma şansımız var mıdır? İçerik eklemek çok uğraştırıyordu, bu yüzden iade etmek istedim.

Şu an farklı bir tema aldım ve aldığım tema içeriğin yüzde seksenini otomatik olarak çekiyor

hocam alamazsınız , yazılımcı insafa gelmezse

Dosyayı indirdiyseniz ;

You don't want it after you've downloaded it ( indirdikten sonra , artık istemiyorsanız )
The item did not meet your expectations or you feel the item is of low quality ( beklentilerinizi karşılamıyor yada düşük kalitede olduğunu düşünüyorsanız)
You do not have sufficient expertise to use the item ( kullanmak için yeterince deneyiminiz yok )
You claim that you are entitled to a refund but do not provide sufficient information as to why you are entitled to a refund ( iade talebi oluşturdunuz ama detayı belli değil )

• Üyelik 01.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tamirci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 48 / 61
  • Ticaret 3, (%100)

forces adlı üyeden alıntı

hocam alamazsınız , yazılımcı insafa gelmezse

Dosyayı indirdiyseniz ;

Hocam herhangi bir cevapta vermiyorlar, hani kesin birşey belirtseler parayı kafamdan sileceğim. Öylece bekliyorum. Bir de ilk defa themeforest üzeri alışveriş yaptım, acaba 1kereye mahsus istisna yapabilirler mi? Böyle birşeyin olma ihtimali var mı?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

wpuzman wpuzman WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 2773
  • Beğeniler 293 / 949
  • Ticaret 33, (%100)
Bütün temalarda içerik girme aynı. Wordpress in kendi panelinden giriliyor içerik zaten.

• Üyelik 01.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tamirci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 48 / 61
  • Ticaret 3, (%100)

wpuzman adlı üyeden alıntı

Bütün temalarda içerik girme aynı. Wordpress in kendi panelinden giriliyor içerik zaten.

Bir kaç yorum üstünüzde bu durum hakkında bilgi verdim

UnalKorkmaz adlı üyeden alıntı

forces

Teşekkürler hocam.

AllyBey AllyBey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 60 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
themeforest iade etmez, satıcının insafına kalmış bişey ki oda çok zor. Temada yazılımsal bir sorun yoksa adam ben oraya demo koydum alıp deneseydin derse yapacak bişeyin kalmıyor.

• Üyelik 01.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tamirci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 48 / 61
  • Ticaret 3, (%100)

AllyBey adlı üyeden alıntı

themeforest iade etmez, satıcının insafına kalmış bişey ki oda çok zor. Temada yazılımsal bir sorun yoksa adam ben oraya demo koydum alıp deneseydin derse yapacak bişeyin kalmıyor.

Demo yoktu hocam. Keşke olsaydı da deneseydim

osmsmr osmsmr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 19 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Temayı indirdiyseniz işinizi bir hayli zorlaştırıyorlar. Ben indirmiştim para iadesi için bayağı ugraştırdılar fakat sonunda aldım. Almabilme sebebim ise temanın demosunda gösterilen adsense reklam ekleme bölümü olmasına ragmen indirdiğim temada adsense reklamı eklemek bölümü yoktu. Müşteriyi yanılttığı gerekçesi ile iade ettliler ama adamlara bunu anlatana kadar 50 60 mail atmışımdır malum ingilizce olmadığı için derdimi tam anlatamadım. 1-2 ay sonra tekrar mail geldi satıcıyı ve temalarını sistemden kaldırdık diye birde özürdilediler benden 59$ ek kredi gönderdiler özür niteliğinde. Yani haklıysanız ve ispaylayabiliyorsanız hertülü paranızı alırsınız
UnalKorkmaz

kişi bu mesajı beğendi.

clayxv clayxv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Newspaper x teması aldım 61,62 dolar falan civarında bir şey ödemiştim, temadan memnun kalmayınca satıcı ile iletişime geçtim temanızdan verim alamadım özürlerimi iletiyorum ve iade istiyorum dedim kabul ettiler. Ve temayı alalı 1 ayı geçmişti. Onaydan sonra 3 gün sonra envato geri dönüş yaptı bakiye olarak eklediklerini ve kartınıza iade isterseniz bu maile dönüş yapın dediler dönüşü yaptım şimdi kartıma geçmesini bekliyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al