wmaraci reklam

İçerik telif hakları

3 Mesajlar 499 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MoxleyJon MoxleyJon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar biraz uzun bir yazı olabilir şimdiden okuyanlara teşekkür ederim. Benim merak ettiğim mesela Instagram'da bir sürü mizah, haber , ünlü fan sayfaları var Instagram'da telif diye bir şey yok mu? Çağrı Tanerin tüm paylaşımları alıntı veya haber sayfaları var haber ajanslarına para ödediklerini de sanmıyorum ama sayfada reklam yapıyorlar parasinida alıyorlar nasıl oluyor bu işler bi püf noktası var mı? Yani dediğim sayfalarda milyonluk sayfalar telifin püf noktasını mı bulmuslar yoksa neye güvenerek yapiyorlar, bende mizah sayfası futbol sayfası teknoloji haber sayfaları açmak istiyorum ama bu telif konusunda detaylı bir bilgiye ihtiyacım var bilgili biri cevap verirse minnettar olurum teşekkürler şimdiden.

wmaraci
reklam

Gukuk Gukuk Hukukçu Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Lisans / Hukuk
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 67 / 124
  • Ticaret 3, (%100)
Telif hakkı ihlalinde şikayet edildiği takdirde işlem yapılır. Bahsettiğiniz site ya da hesaplar hak sahibi tarafından şikayet edilmediği için işlem yapılmıyor. Ortada bir bug yok yani. Siz de istediğiniz sayfayı ya da hesabı kopyalayıp yayın yapabilirsiniz ta ki şikayet edilinceye değin.
MoxleyJon

kişi bu mesajı beğendi.

MoxleyJon MoxleyJon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Peki acaba mizah veya futbol için telifsiz paylaşım satan site vb şeyler var mıdır bildiğiniz ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al