wmaraci reklam

İhtiyaç Giderildi Konu Kilit

32 Mesajlar 3.463 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

DRAVR DRAVR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 0, (%0)

furkanscream adlı üyeden alıntı

Herkes anasının karnından bunları bilerek mi doğdu? Hey Allahım ya..

Evet Türkiye mizin sıkıntısı herkes bilmediği işi sırf para kazanmak için yapsın kimse iyi hizmet vermek için çalışmasın sonra bakiyeler im yandı site kapandı mağdurum napıcam konuları görürürüz

wmaraci
reklam

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)

DRAVR adlı üyeden alıntı

Evet Türkiye mizin sıkıntısı herkes bilmediği işi sırf para kazanmak için yapsın kimse iyi hizmet vermek için çalışmasın sonra bakiyeler im yandı site kapandı mağdurum napıcam konuları görürürüz

Şimdi sen milletin kullanıcı adını ve şifresini kısaca API ile (ç)alınmış datalarını başkasına parça parça satmayı, para kazanmak için değilde iyi hizmet vermek için olduğunu mu sanıyorsun? Sende para kazanmak için yapıyorsun bu işi.

Ayrıca sizin gibi bencil insanlardan nefret ediyorum ya. Mezara mı götüreceksin kardeşim? Bildiğini paylaş işte sende bu işe veya başka bir işe bilen birisinin paylaşmasıyla başladın. Bunu inkar etme yani.
Ha yok ben doğar doğmaz instagram panel kullanmayı vs. bilerek başladım diyorsan sen bu ülkede harcanıyorsun(!)
EmirNar MehmetMasa Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..

• Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Birincisi ben bu işi yapmıyorum. İkincisi bu konuda çok fazla bilgim yok.

Şimdi gelelim yazdıklarına. Api ile çalınmış derken api çalınmaz api verilir satılır.Burda bir taraf verir diğer taraf alır. Burda api ile sistemler konuşturulur. Bir taraf api vermesse diğer taraf olmayan bir şeyi çalamaz pardon alamaz. Demişsin ki bencil bende diyorum ki sizin gibi kurnazlar bu işlere yıllarını vermeyecek emek sarf etmeyecek gecesini gündüzüne katmayacak işin a sından anlamayacak gelecek burda 5 dakika da öğrendiği bilgilerle insanlara hizmet verecek öyle mi. Önce emek vereceksin emek. Sonra Allah kısmet ederse ekmek yersin. Kolay yoldan para kazanmak ne kadar güzel değil mi. furkanscream

He demiyorum ki bu işi yapma. Ama önce emek vereceksin öğreneceksin birşeyler kapacaksın kendi çabalarınla, sonra gelip takıldığın yerleri soracaksın. Hiç bilmiyorsan hiç yapma. Zaten bilmiyorsan parada kazanamassın.

Ama illa yapıcam dersen benden tavsiye cebine bi 500 tl koy önce bir domain ve hosting al daha sonra hazır smm scriptleri var onlardan al daha sonra mesaj atabilirsin bana bilgim dahlinde yardımcı olmaya çalışırım.500 çok geldiyse kiralama yöntemine gidebilirsin aylık 50-100 tl arası kiralama yapan yerler forumda da görmüştüm.Honsting onlara ait oluyor aynı şekilde script de sadece domain senin oluyor bunuda deneyebilirsin. Ama reklam olarakda bi bütçe ayırmalısın sonuçta reklam olmassa olmaz.
farego

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)

DRAVR adlı üyeden alıntı

Şimdi gelelim yazdıklarına. Api ile çalınmış derken api çalınmaz api verilir satılır.Burda bir taraf verir diğer taraf alır. Burda api ile sistemler konuşturulur. Bir taraf api vermesse diğer taraf olmayan bir şeyi çalamaz pardon alamaz. Demişsin ki bencil bende diyorum ki sizin gibi kurnazlar bu işlere yıllarını vermeyecek emek sarf etmeyecek gecesini gündüzüne katmayacak işin a sından anlamayacak gelecek burda 5 dakika da öğrendiği bilgilerle insanlara hizmet verecek öyle mi. Önce emek vereceksin emek. Sonra Allah kısmet ederse ekmek yersin. Kolay yoldan para kazanmak ne kadar güzel değil mi. furkanscream

He demiyorum ki bu işi yapma. Ama önce emek vereceksin öğreneceksin birşeyler kapacaksın kendi çabalarınla, sonra gelip takıldığın yerleri soracaksın. Hiç bilmiyorsan hiç yapma. Zaten bilmiyorsan parada kazanamassın.

Ama illa yapıcam dersen benden tavsiye cebine bi 500 tl koy önce bir domain ve hosting al daha sonra hazır smm scriptleri var onlardan al daha sonra mesaj atabilirsin bana bilgim dahlinde yardımcı olmaya çalışırım.500 çok geldiyse kiralama yöntemine gidebilirsin aylık 50-100 tl arası kiralama yapan yerler forumda da görmüştüm.Honsting onlara ait oluyor aynı şekilde script de sadece domain senin oluyor bunuda deneyebilirsin. Ama reklam olarakda bi bütçe ayırmalısın sonuçta reklam olmassa olmaz.

Bu işi yap veya yapma, sen yaptığın bir işi araştırmadan birilerine sormadan mı öğrendin? Ben onu diyorum. Adam buradan yardım istemiş madde madde sormuş sende gelmişsin bilmiyorsan yapma. İnsanlara yardım etmekten aciz birisin. Madem bu konuda fazla bilgin yok niye konuya yorum yazıp adamın moralini bozuyorsun?

Api sistemine gelince zamanında bizde kurcaladık böyle sistemleri, kendimde api kullanırım "her platformda" bana apiyi mi öğreteceksin :) İnstagram gerçek takipçi siteleri dataları nerden bulur mantığın yok mu senin? Sisteme instagram ile giriş yapınca kullanıcı adın şifren veritabanına düşüyor. Sonra bunları panel ile tek tuşla millete gönderiyor, satıyorsunuz bunları bilmiyoruz sanki. Bide emek yazmış, Allah kısmet ederse falan demişsin. Sana sadece gülüyorum :)))

Yazılarını bir daha oku, demişsin ki "öğreneceksin" adam zaten burada yardım istemiş aklındaki soruları sormuş öğrenmek istemiş. Yazdıkların kendinle çelişiyor.

Son olarak, kurnaz demişsin ben kurnazsam sende bayrak sallayanısın. Bilgi paylaştıkça çoğalır bunu unutma sende bizim gibi enayilerin, yardımlaşmayı sevenlerin paylaşımları sayesinde bir şeyler öğrendin nankörlük etme. Aslında senin gibi bencil olmak lazımdı ki senin gibilerin bir tarafı kalkmasın..
Fhundur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

rainsquad rainsquad Bizler, biziz. Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad L** P**
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 139 / 46
  • Ticaret 7, (%100)
1- Domain, hosting (vps), script
2- İstersen kendi datanı kendin üretirsin bot olarak hesap açabilirsin ya da takipçi sitesi açıp dağıtım yaparsan paneline user kasarsın ya da data satın alırsın.
3- Bireysel olarak kazanılan paraların bile vergisi ödenmeli ama bunu pek yapan yok, yani vergi kaçıracaksınız.
4- Api ile eklenebilir ya da takipçi scriptine entegre edilebilir. (Bazı panellerde sadece kodu o bölüme eklerseniz oluyor.
5- Hazır almak isterseniz user ve diğer tüm her şeyi hazır olarak gelir zaten. Sıfırdan yaparsanız uğraşırsınız biraz, bütçe meselesi biraz daha..
Fhundur

kişi bu mesajı beğendi.

Fhundur Fhundur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 52 / 66
  • Ticaret 10, (%100)

DRAVR adlı üyeden alıntı

Smm panel alıp site açıp başlamasını bizde biliyoruz güzel kardeşim. İyi bir hizmet vermek için zaten bu soruları soruyorum, domain al hosting al bu kısımlar çok şükür ben öğreneli 8 sene oldu. Amacım burda bu işi bilen insanların tecrübelerinden faydalanmak.

Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

GokturkHost GokturkHost gokturkhost.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İnternet Servis Sağlayıcı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 10 / 16
  • Ticaret 4, (%75)
Merhaba,
1-) User elde edebileceğin bir web sitesi gerekli bunuda (instaweb) sağlıyor piyasada crackli satış yapan biton ************** var gerçek sitesi http://insta.web.tr sitesine girip satın alabilirsin.Elde edeceğin userleri smm scripti alarak müşterilerine satış yapabilirsin,çoğu panel (perfect panel) kullanmakta
2-) Datalarıda elde etmenin birçok yöntemi var,en sağlıklısı google üzerinden elde etmek bunuda seo çalışması yaptırarak elde edebilirsin.
3-) Bazı online ödeme kanalları var (paywant) vs. makbuz kesiyorlar detaylı bilgi için şirketle görüşmeni öneririm.
4-) Alınan smm scriptin içinde genellikle ödeme seçeneği entegreli oluyor,bunda sorun çekmezsin.
5-) Hazır panel almanı önermem,smm açıp webmaster siteleri veya adwords'ten reklam vererek müşteri çekebilirsin.
Kişisel önerim tüm sistemin orjinal ve lisansli bir şekilde alıp işe başlaman,iyi çalışmalar dilerim.
farego

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 0, (%0)

furkanscream adlı üyeden alıntı

Bu işi yap veya yapma, sen yaptığın bir işi araştırmadan birilerine sormadan mı öğrendin? Ben onu diyorum. Adam buradan yardım istemiş madde madde sormuş sende gelmişsin bilmiyorsan yapma. İnsanlara yardım etmekten aciz birisin. Madem bu konuda fazla bilgin yok niye konuya yorum yazıp adamın moralini bozuyorsun?

Api sistemine gelince zamanında bizde kurcaladık böyle sistemleri, kendimde api kullanırım "her platformda" bana apiyi mi öğreteceksin :) İnstagram gerçek takipçi siteleri dataları nerden bulur mantığın yok mu senin? Sisteme instagram ile giriş yapınca kullanıcı adın şifren veritabanına düşüyor. Sonra bunları panel ile tek tuşla millete gönderiyor, satıyorsunuz bunları bilmiyoruz sanki. Bide emek yazmış, Allah kısmet ederse falan demişsin. Sana sadece gülüyorum :)))

Yazılarını bir daha oku, demişsin ki "öğreneceksin" adam zaten burada yardım istemiş aklındaki soruları sormuş öğrenmek istemiş. Yazdıkların kendinle çelişiyor.

Son olarak, kurnaz demişsin ben kurnazsam sende bayrak sallayanısın. Bilgi paylaştıkça çoğalır bunu unutma sende bizim gibi enayilerin, yardımlaşmayı sevenlerin paylaşımları sayesinde bir şeyler öğrendin nankörlük etme. Aslında senin gibi bencil olmak lazımdı ki senin gibilerin bir tarafı kalkmasın..

Evet yaptığım bir işi 4 sene okulunu ve kurslarını tamamladım.Bir yazılımcıyım.Aynı zamanda ayakkabı şirketim var. Ayakkabı şirketide küçüklüğümden beri ailem yaptığı için yapıyorum. Evet buraya gelip bir iki yere sorup başlamadım. Sen benim anlatmak istediklerimi hiç anlamamışsın.

Evet 4 sene okuldayken bizde gördük apiyi. Tabi burda üç beş youtube videosuna benzemez oralarda gördüklerin. Ne güzel anlatmışsın veritabanı düşüyormuş da tek tuşla gönderiyormuş. Bu işi çok bilmem. Ama sen baya biliyorsun madem o kadar kolay yapsana ne güzel siz kurnazlar seversiniz kolay yoldan para kazanmayı.

Evet öğrenicek.Sen yine benim vermek istediğim mesajı anlamamışsın. Bende sana bir soru sorayım.
Geldim buraya arkadaşlar ben php öğrenmek istiyorum.Ben nasıl php öğrenirim, diye soru sordum.
Bu şimdi soru mu ver cevap.
Birde şöyle sorayım. Arkadaşlar 164.satırda hata alıyorum. Kodlarım şu hata nerde.

Evet doğru öğreneceksin.Önce öğren sonra takıldığın yerleri sor.Önce başla sonra sor.

Aynen kesinlikle katılıyorum.Yukarıda bana api yimi öğreticeksin demişsin.Bu işi bilenler böyle youtube da bunlara bişiler anlatmayacak ki böyle forumlarda işini yapanlara ahkam kesmesin.Kurnaz seni..

• Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)

DRAVR adlı üyeden alıntı

Evet yaptığım bir işi 4 sene okulunu ve kurslarını tamamladım.Bir yazılımcıyım.Aynı zamanda ayakkabı şirketim var. Ayakkabı şirketide küçüklüğümden beri ailem yaptığı için yapıyorum. Evet buraya gelip bir iki yere sorup başlamadım. Sen benim anlatmak istediklerimi hiç anlamamışsın.

Evet 4 sene okuldayken bizde gördük apiyi. Tabi burda üç beş youtube videosuna benzemez oralarda gördüklerin. Ne güzel anlatmışsın veritabanı düşüyormuş da tek tuşla gönderiyormuş. Bu işi çok bilmem. Ama sen baya biliyorsun madem o kadar kolay yapsana ne güzel siz kurnazlar seversiniz kolay yoldan para kazanmayı.

Evet öğrenicek.Sen yine benim vermek istediğim mesajı anlamamışsın. Bende sana bir soru sorayım.
Geldim buraya arkadaşlar ben php öğrenmek istiyorum.Ben nasıl php öğrenirim, diye soru sordum.
Bu şimdi soru mu ver cevap.
Birde şöyle sorayım. Arkadaşlar 164.satırda hata alıyorum. Kodlarım şu hata nerde.

Evet doğru öğreneceksin.Önce öğren sonra takıldığın yerleri sor.Önce başla sonra sor.

Aynen kesinlikle katılıyorum.Yukarıda bana api yimi öğreticeksin demişsin.Bu işi bilenler böyle youtube da bunlara bişiler anlatmayacak ki böyle forumlarda işini yapanlara ahkam kesmesin.Kurnaz seni..

Bak güzel kardeşim bu arkadaşın yapacağı iş ile senin yaptığın iş bir değil. Sen elindeki mesleği küçüklüğünden beri uğraşarak işin sırlarını bilerek ÖĞRENİRSİN ama bu instagram paneli böyle değil.

Parayı basan paneli de datayı da alır tamam mı güzel kardeşim bunu kafana bi sok önce sonra burada artislik yap. Daha okuduğunu anlamıyorsun, adam instagram panel yazacağım dememiş ki gelip buradan arkadaşlar 164. satırda hata alıyorum, hatam nerede veya PHP öğrenmek istiyorum desin. Takipçi sitesi kuracağım datayı, paneli nereden alacağım demiş.

Ayrıca aklın sıra 4 sene okulunu okudum, üç beş youtube videosuna benzemez orada gördüklerin diyip hava atamaya çalışmana da bayıldım. Okuldan sonra eve gelip PAŞA PAŞA youtube'a girmene yorum bile yapmıyorum. Ayrıca Youtube gibi kaynaklardan faydalanmak ayıp değil kardeşim bunu ayıp diye lanse etmeyin millete sonra senin gibi olurlar mazallah. Okul ve eğitim konusuna gelince biz sanki kurslarına gitmedik okulunu okumadık :laugh: Hadi hiç yoktan onu geçtim okumamış bile olsam en azından bilgi sahibiyim senin gibi diplomayı alıp geçiyim mantığında değilim, ben bilgimi de paylaşıyorum, insanlara yardım da ediyorum senin gibi bencil değilim.

Son olarak kurnaz falan demişsinde ne kurnazlığımı gördün acaba bencil arkadaşım şuraya ISPATLAYIP yazarsan veya fotoğraf atarsan saygı duyup cevaplarım yok sataşmak için yazdım diyorsan da seni diğer adaşıma bile takmayacağım :angel:

• Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Hala anlamıyor ya :) ben sana sürekli örnekler veriyorum sen bana çıkarıp başka şeyler söylüyorsun. Parayı basan alıyorsa başka söze gerek yok.

Demişsin ki youtube gibi kaynakları ayıp diye lanse etmeyin :D Komiksin. Ben öyle bir şey dediğimi hatırlamıyorum. Evet çok faydalı bir kaynak youtube ama youtube bir yaz bakalım yapay zeka programlama ile ilgili kaç tane işine yarayacak video bulabiliyorsun. Sen benim dediklerimi anlamamakta güçlük çekiyorsun sanırım. Youtube da her şeyi bulamayabilirsin. Bir yere kadar gidebilirsin bir yerden sonra daha profosyonel eğitim alman gerekiyor, diyorum. Olayı çarptırıyorsun. 4 sene okulunu okuyup hava atmaya çalışıyosun demende bir Fenerbahçelinin Galatasaraya tamam sizin UEFA kupanız var demek gibi olmuş. Dalga geçmeye çalışırken küçük duruma düşmek buna deniyor sanırım :)

Kendin kurnaz olduğumu nerden anladın diyip bana bencil demişsin.Ben açıklayayım. ÇOK ZOR OLMADI.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al