wmaraci reklam

İlk kişisel blog tema yaptım nasıl olmuş.

7 Mesajlar 584 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

pxjasius pxjasius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek PHP Dev.
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 57 / 53
  • Ticaret 7, (%86)
ilk temamı yaptım şuan html css e döktüm kodları wordpress e döküp forumda ücretsiz olarak paylaşacaktım ancak still dosyalarında sorun çıktı pekte uğraşmadım düzeltmek için bir ara wordpress e entegre edip sizlerle paylaşacağım. ilk tema deneyimim.

sosyal ağlarda pxjasius kısmı geliştirilmeli olduğunun farkındayım alt kısmada search bölümü koyacaktım. ilk tema deneyimim oldu bu sizce nasıl olmuş wordpress e entegre etmeye değer mi ?

wmaraci
reklam

KaganUslu KaganUslu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 22, (%100)
sade ve klasik güzel hocam

ykismetli ykismetli Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker ve Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 342
  • Beğeniler 34 / 73
  • Ticaret 28, (%100)
Eğer kendi temanız ise kişisel blogunuz için entegre edebilirsiniz, ve birkaç öneri vereyim size; fontu değiştirmenizi öneririm, footer'ı biraz daha yüksek yapabilirsiniz. Ayrıca daha ilk defa WordPress tema entegresi yapıyorsanız eğer her yer istediğiniz gibi olmayacaktır. Kolay gelsin.

• Üyelik 28.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek PHP Dev.
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 57 / 53
  • Ticaret 7, (%86)

ykismetli adlı üyeden alıntı

Eğer kendi temanız ise kişisel blogunuz için entegre edebilirsiniz, ve birkaç öneri vereyim size; fontu değiştirmenizi öneririm, footer'ı biraz daha yüksek yapabilirsiniz. Ayrıca daha ilk defa WordPress tema entegresi yapıyorsanız eğer her yer istediğiniz gibi olmayacaktır. Kolay gelsin.

hocam açıkçası en çok fontlar hoşuma gitmişti evet ilk defa wordpress entegre yapacağım fontları blog post larda değiştirmeyi düşünüyorum menünün fontları falan benim için iyi geliyordu aslında. kişisel blog açmayı düşünmüyorum kullanacak birkaç arakdaş varsa onlar için entegre edip forumda paylaşmayı düşünmüştüm.

birde wordpress entegre yaparken ne gibi değişiklikler olur ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 342
  • Beğeniler 34 / 73
  • Ticaret 28, (%100)

pxjasius adlı üyeden alıntı

hocam açıkçası en çok fontlar hoşuma gitmişti evet ilk defa wordpress entegre yapacağım fontları blog post larda değiştirmeyi düşünüyorum menünün fontları falan benim için iyi geliyordu aslında. kişisel blog açmayı düşünmüyorum kullanacak birkaç arakdaş varsa onlar için entegre edip forumda paylaşmayı düşünmüştüm.

birde wordpress entegre yaparken ne gibi değişiklikler olur ?

Hocam yazdıklarım sizin hevesinizi kırdıysa kusuruma bakmayınız, zevkler ve renkler tartışılmaz sadece benim hoşuma gitmedi bu font :) Hocam entegre ederken mesela sidebar olduğu gibi değişecek :)

• Üyelik 28.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek PHP Dev.
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 57 / 53
  • Ticaret 7, (%86)

ykismetli adlı üyeden alıntı

Hocam yazdıklarım sizin hevesinizi kırdıysa kusuruma bakmayınız, zevkler ve renkler tartışılmaz sadece benim hoşuma gitmedi bu font :) Hocam entegre ederken mesela sidebar olduğu gibi değişecek :)

yok hocam estağfurullah zevkler ve renkler tartışılmaz. zaten fikir almak için açtım bu konuyu bakıcaz valla duruma göre ama entegre edipte bir tecrübem olsun istiyorum açıkçası

• Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 342
  • Beğeniler 34 / 73
  • Ticaret 28, (%100)

pxjasius adlı üyeden alıntı

yok hocam estağfurullah zevkler ve renkler tartışılmaz. zaten fikir almak için açtım bu konuyu bakıcaz valla duruma göre ama entegre edipte bir tecrübem olsun istiyorum açıkçası

Haklısınız hocam evet bu tema da gayet güzel olacaktır başlangıç için sizi yormaz ve sade bir tema. Kolay gelsin.
pxjasius

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al