wmaraci reklam
lidertakipci

İncir E-Ticaret Sistemi

2 Mesajlar 849 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kabardey41 kabardey41 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
İncir E-Ticaretle Herkes Online Alışveriş Sitesi Sahibi Olabilir ?
1. sabit link
eTicaret Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı
Kendi alan adınızı ve logonuzu seçin yeter. Her türlü altyapısı, operasyonu ve hatta tüm ürünleri ile satışa hazır eTicaret mağazanız bizden.

Binlerce girişimci ortak platformda bir araya geliyor, birlikte alıyor, birlikte satıyor ve birlikte kazanıyoruz.

Sizinle Daha da Güçlüyüz.

eMağazandan Al Tasarruf Et
Kendi alışverişlerini kendi eTicaret mağazandan yaparak hem internetten alışverişin avantajlarından faydalan hem de kazanç elde et.

Tanıtım Yap Ek Gelir Kazan
eTicaret mağazanı tanıt. Böylece insanların zaten yapacakları alışverişleri internetin avantajları ile yapmasını sağla. Onlar tasarruf ederken sen de kazanç elde et.

Fırsatı Paylaş Kazancını Katla
Bu fırsatı, daha fazlasını isteyen ve ben de kendi eTicaret mağazamı açmak istiyorum diyenlerle paylaş. Onlar kendi eTicaret mağazalarından kazanç elde ederken sen de kazancını katla.

Şirket Kurmaya Gerek Yok
Her hangi bir şirket kurmaya ve işletme sahibi olmaya gerek yok. Tüm yasal sorumluluk bizde.

Satışa Hazır 100.000’den Fazla Ürün
Onlarca kategoride yüzlerce markanın 100.000’den fazla ürünü eTicaret mağazanızda hemen satışa hazır.

Tedarik & Lojistik
Müşterilerinizin siparişleri mağazanız adına işleme alınır, ürünler tedarik edilir, tarafımızdan faturalandırılarak kargoya teslim edilir.

Mağazanıza Özel Tanıtım Materyalleri
Mağazanıza özel kartvizit, katalog, insert, alışveriş çeki, magnet, sticker, mailing ve fırsat kampanyaları hazırlanır.

Tüm Altyapısı Hazır eTicaret Sistemi
Yazılım, Tasarım ve Hosting gibi tüm altyapısı hazır, teknik bilgi gerektirmeyen, kullanımı kolay eTicaret mağazası.

Hazır Ödeme ve Güvenlik Altyapısı
Tüm güvenlik sertifikaları alınmış, eft, havale, kredi kartına taksit ve kapıda ödeme ile satış imkanı.

Müşteri Hizmetleri & Muhasebe
Müşterilerinize mağazanız adına cevap veriyor, mağazanızın tüm müşteri hizmetleri ve muhasebe işlemleri ile biz ilgileniyoruz.

Offline & Online Akademi Eğitimleri
Ücretsiz haftalık online ve offline eğitimler, eğitim videoları, sunumlar, 2 günlük akademi eğitimleri ve daha fazlası.

Katılmak isteyenler pm atabilir whatsapp iletişim 5079710591

wmaraci
reklam

myakn55 myakn55 ♛♛♛♛♛♛ Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 26 / 47
  • Ticaret 20, (%100)
hacı sen yetkili misin ? bir kaç sitemim olacak. Taa çinden sipariş veriyoruz 2 haftada geliyor sizden veriyoruz 3 haftayı buluyor. Kesinlikle bulaşmayın

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al