wmaraci reklam

İndirme Sitesi Yapmak Hakkında

6 Mesajlar 725 Okunma
wmaraci reklam

emre7 emre7 emreguney.info Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)
Merhabalar.

5 aylık bir sitem var daha doğrusu alan adını alalı 5 ay oldu. Siteye bir tema yaptım 7-8 tane içerik girdim bıraktım.

Şimdi bu siteye yeni, çoğu siteye nazaran çok daha iyi bir tema yaptım ve bundan sonra sadece bu site üzerine yönelmeyi düşünüyorum.

Günde 4-5 içerik girmeyi düşünüyorum.

Site apk olsun, windows oyunları uygulamaları olsun, genel indirme sitesi olacak.

----------------------------------------------------------------

Sorum şu ki;

Siteye reklam şirketlerinden reklam alıp, link kısaltma siteleri ile çalışıp gelir elde etmek istiyorum. Bunun için neler yapabilirim?

Bir facebook hesabı açıp 10k takipçi çekmeyi düşünüyorum bir süre google'dan çok az ziyaretçi geleceğinden bu yöntem ile ziyaretçi çekmeyi düşünüyorum. Sizce bu mantıklı mı?

Bu konuda bilgileri olanlar bana yardımcı olabilir mi? :)

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

TayfunGuler TayfunGuler Kod Şiirdir Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 2230
  • Beğeniler 165 / 454
  • Ticaret 75, (%100)
Siteyi öğrenebilirmiyim problem yoksa?

Wordpress/Php/React/Laravel/Codeigniter/Woocommerce işleriniz için Pm atınız.
www.tayfunguler.org

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)

TayfunGuler adlı üyeden alıntı

Siteyi öğrenebilirmiyim problem yoksa?

Ya bu konuda biraz tereddütlerim var hocam :) Önceleri böyle site yapılırken adresi paylaşmıştım temayı kopyalıyorlardı :) Sizle alakalı değil kusura bakmayın :)

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)

LovAd LovAd Freelance Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 13 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Ya bu hırsızlar bizimde web sitelerimizin title meta kısımlarını full çalmışlar, şimdi bizim sitelerimiz 3.sayfaya düştü onlarında 1.sayfada. Hemde bunu yapan birkaç azeri itler, acıma yetime döner koyar ****** diye boşuna dememişler. Nedir benim bu azerilerden çektiğim, sürekli tasarımlarım kodlamalarım yada içeriklerimi çaldılar çeşitli filtrelerle önüne geçtim şimdide title meta falan çalıyolar kafayı yicem. En iyisi bende onların sitesini google'a şikayet edicem, yada olmadı hack falan artık elimden ne geliyosa karşı atağa geçicem. Sustukça bizim siteler düşüyo bunlarınkide yükseliyo hak mıdır bu. Kusura bakmayın konunuzda hırsızlara sövdüm batırdım ama siz kopyalamayı dediniz ordan aklıma geldi öyle bi dolmuşumki tutamadım kendimi. :(

StilPut İnternet Hizmetleri
wmaraci

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)

LovAd adlı üyeden alıntı

Ya bu hırsızlar bizimde web sitelerimizin title meta kısımlarını full çalmışlar, şimdi bizim sitelerimiz 3.sayfaya düştü onlarında 1.sayfada. Hemde bunu yapan birkaç azeri itler, acıma yetime döner koyar ****** diye boşuna dememişler. Nedir benim bu azerilerden çektiğim, sürekli tasarımlarım kodlamalarım yada içeriklerimi çaldılar çeşitli filtrelerle önüne geçtim şimdide title meta falan çalıyolar kafayı yicem. En iyisi bende onların sitesini google'a şikayet edicem, yada olmadı hack falan artık elimden ne geliyosa karşı atağa geçicem. Sustukça bizim siteler düşüyo bunlarınkide yükseliyo hak mıdır bu. Kusura bakmayın konunuzda hırsızlara sövdüm batırdım ama siz kopyalamayı dediniz ordan aklıma geldi öyle bi dolmuşumki tutamadım kendimi. :(

haklısın hocam geçenlerde bir tema yapmıştım metricadan sitenin kopyalandığını gördüm adamı buldum faceden konuştuk adam dalga geçip engelledi :D

LovAd LovAd Freelance Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 13 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Hırsız bu hocam engellemicekte ne yapcak :D Siz dua edin sizi suçlu çıkarmamışlar, ben bi azeri webmaster forumunda bunları uyardım diye herkes bana sövdü. Haklıyken haksız durumunu düştüm, yok bilmem biz kardeşmişizde aramızda title metanın lafımı olurmuş :D Hırsızdan kardeş falan olmaz ha gelip evime girdin bişey çaldın ha sitemden bişey çaldın benim için hırsızlığın küçüğü büyüğü yok aynıdır. Hem sitelerim kopyalandı hemde beni forumdan banladılar. :D
emre7 guneyliteam

kişi bu mesajı beğendi.

StilPut İnternet Hizmetleri
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al