wmaraci reklam

İngilizce İçerikleri Nasıl Trend Hale Getiririz ? Öneri Siteler !

9 Mesajlar 873 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

pandoraxx pandoraxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Arkeolog, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 35 / 67
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Benim aklımda şu soru var. Özellikle ABD gibi bazı ülkelerde sosyal medya dışında sosyal websiteleride çok kullanılıyor. Örneğin Buzzfeed, Disqus gibi.. Şimdi ben makalelerimden bazılarını (en azından ilginç olanları, ör 22 kg vermem gibi) bu gibi mecralara taşıyarak popüler hale getirmek istiyorum. Bildiğim yer olan Disqus'da açtım ama sadece 2 kişi yorum yaptı. Buzzfeed'i ise tam anlamıyla çözemedim.

Şimdi benim demek istediğim bu tarz siteleri belirlesek ve konularımız açsak, daha sonra kendi oluşturduğumuz ingilizce isimli üyeliklerle ingilizce yorum atıp paylaşsak tutar mı acaba ? Bildiğiniz mecralar nereleridir ? Böyle birşey yapsak katılım olur mu ?

wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Yaklaşıp 500kya yaklaşan yabancı takipçi kitlem var tumblrda %55.7 amerikan kalan ingiliz, alman vs..

Pinterestte de 70k takipçim var %80 85 amerikandır. Yani bu sitelerden çok rahat hit çekebilirsiniz

Instada da %70 amerikan :)

Imgur reddit vs.. de populer hesaplarim var onlar ayrı sadece bu 3 ile şu an böyle bir site açıp link atsam 640 bin kişi görecek bunların ortalama %70 75i de amerikan

Yani böyle mecralarda böyle kitleler edinmeniz gerek.

• Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 35 / 67
  • Ticaret 3, (%100)
Maşallah hocam parayla mı paylaşım yapıyorsunuz :) ?

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Evet hocam genelde yabancı websitelerine reklam ve backlink yapıyorum. Yurtdışından direkt reklam alıyorum. Ürün satışı yapıp komisyon alıyorum. Ürün tanıtıyorum vs..

Ama hesaplar para ile kasılamayacak kadar çok. Sevdiğimden yapıyorum bu işi :) dünyanında herhangi bir bölgesindeki bir kitleye ulaşıp o kitleyi net bir şekilde edinip interaktif iletişime girmeyi seviyorum

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

asd4129 asd4129 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 14 / 127
  • Ticaret 0, (%0)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Evet hocam genelde yabancı websitelerine reklam ve backlink yapıyorum. Yurtdışından direkt reklam alıyorum. Ürün satışı yapıp komisyon alıyorum. Ürün tanıtıyorum vs..

Ama hesaplar para ile kasılamayacak kadar çok. Sevdiğimden yapıyorum bu işi :) dünyanında herhangi bir bölgesindeki bir kitleye ulaşıp o kitleyi net bir şekilde edinip interaktif iletişime girmeyi seviyorum

Yaklaşıp 500kya yaklaşan yabancı takipçi kitlem var tumblrda %55.7 amerikan kalan ingiliz, alman vs..

Pinterestte de 70k takipçim var %80 85 amerikandır. Yani bu sitelerden çok rahat hit çekebilirsiniz

Imgur reddit vs.. de populer hesaplarim var onlar ayrı sadece bu 3 ile şu an böyle bir site açıp link atsam 640 bin kişi görecek bunların ortalama %70 75i de amerikan

Fiyat ile birlikte detaylı pm alabilir miyim

Fenty Fenty Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 65 / 60
  • Ticaret 4, (%100)

Hesaplarınız uygunsuz içerik mi barındırıyor?

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Fenty adlı üyeden alıntı

Hesaplarınız uygunsuz içerik mi barındırıyor?

Hayır hocam. Her kesime hitap ediyor.

Coldcraftings Coldcraftings WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek C# , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 16 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Blackhat forumlarında motivasyon konularını gezerken bir konu gözüme takılmıştı. buzzsumo diye bir uygulama üzerinden içerik alıp paylaşım yapacakmış sanırım konuyu açan arkadaş biraz daha araştırınca premium üyeliklerde konuyu kendin açabiliyormuşsun direk sitene yönlendirme olarak paylaşım yapılıyor.Reddit gibi bir sistem sanırım.İncelemenizde fayda var diye buraya yazıyorum.

buzzsumo
pandoraxx

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 35 / 67
  • Ticaret 3, (%100)

Coldcraftings adlı üyeden alıntı

Blackhat forumlarında motivasyon konularını gezerken bir konu gözüme takılmıştı. buzzsumo diye bir uygulama üzerinden içerik alıp paylaşım yapacakmış sanırım konuyu açan arkadaş biraz daha araştırınca premium üyeliklerde konuyu kendin açabiliyormuşsun direk sitene yönlendirme olarak paylaşım yapılıyor.Reddit gibi bir sistem sanırım.İncelemenizde fayda var diye buraya yazıyorum.

buzzsumo

Teşekkür ederim dostum :)
Coldcraftings

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al