freelance iş ilanları

ininal.com kart

12 Mesajlar 1.864 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Webbiu Webbiu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 194 / 98
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba,
Hiç tavsiye etmem aldım evde bir kenarda duruyor bekliyorum bütün bankalarla uyumlu olsun kullanabilirim ne para çekme var nede internet bankacılığı güzel yeni bir olay çıkardılar karta para aktarma para aktarmak için 2. kartın bilgilerini bilmen gerekiyor 1. dereceden.

wmaraci
reklam

TradeOne TradeOne Yazılım geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Yazılım geliştiricisi
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 59 / 66
  • Ticaret 4, (%100)
Konuya bir ekleme yapayım, az önce ininal kart sipariş ettim teslimat adresi yurtdışı olarak, ödememi yaptım, onay ekranı geldi, hemen akabindeyse paypal'a refund yapıldığı bilgisi ve ininal müşteri destek ekibinden yurtdışı adresine kart gönderilmediği bilgisi geldi.
Peki bunu başında belirtselerdi, teslimat adresi olarak yurtdışı adresini görünce bir hata mesajı çıkaramazlar mıydı? Çok rahatlıkla yapabilirlerdi.

Onu geçtim en azından ödeme yapılmasını bekleyip refundla kullanıcıyı uğraştırmak yerine sipariş formundan diğer ülkeleri çıkarabilirler veya bu kartla ilgili görünür bir yere bir uyarı yazabilirlerdi.

Canım yurdumdaki her popüler tüketim aracı gibi bir yerlerinde mutlaka bir aksaklık olması, çoğunluğa yönelip, azınlığı görmezden gelmeleri açıkçası beni şaşırtmadı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al