wmaraci reklam

İnstagram takip etmeyenleri unfollow uygulaması

4 Mesajlar 706 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
İnternette baya araştırdım kendime lazımdı bulamadım, tüm uygulamalar kullanıcı adı ve şifre istiyor bende kendim kodladım şifre istemeyen bir şekilde.

Kendimde denedim çalışıyor sorunsuz, tarayıcı eklenti marketine ücretli şekilde yerleştirmeyi düşünüyorum fakat bazı sorularım var.

1. En çok kullanılan tarayıcı hangisi ? Chrome, FireFox ve s. ? Siz olsaydınız hangisi için eklenti yapardınız ilk önce ?

2. Yaptığım uygulamanın kötü tarafı yok yani sadece sizi izlemeyenleri unfollow yapıyor, yinede telif hakkına ve s. girip marketten kaldırılır mı ?

Bilgisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

wmaraci
reklam

ysrsmhh ysrsmhh Sosyal Medya! Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci & WebMaster
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 751
  • Beğeniler 127 / 183
  • Ticaret 12, (%100)
bunun gibi bir çok var uygulama & site var telife neden girsin ki? Bence Chrome :) Ayrıca kullanıcı adı şifre istemeyeceği için bir adım önde olacaktır diye tahmin ediyorum başarılar
sovetski

kişi bu mesajı beğendi.

cengizhandilber cengizhandilber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci&Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 26 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Bence tarayıcı marketine koymak yerine webmaster forumlarından makul bir ücret karşılığında satabilirsin. Piyasa da yaptığın programın çok daha gelişmişleri var aylık 50-100 tl arasından satılıyor bilgin olsun.
sovetski

kişi bu mesajı beğendi.

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)

ysrsmhh adlı üyeden alıntı

bunun gibi bir çok var uygulama & site var telife neden girsin ki? Bence Chrome :) Ayrıca kullanıcı adı şifre istemeyeceği için bir adım önde olacaktır diye tahmin ediyorum başarılar

birçok uygulama gördüm marketten kaldırılan o yüzden zahmetim boşuna gitmesin diye :)

Bende chrome düşünüyorum, teşekkürler

cengizhandilber adlı üyeden alıntı

Bence tarayıcı marketine koymak yerine webmaster forumlarından makul bir ücret karşılığında satabilirsin. Piyasa da yaptığın programın çok daha gelişmişleri var aylık 50-100 tl arasından satılıyor bilgin olsun.

Onu düşünmüştüm fakat fikrimi değiştirdim, insanlar scriptleri bile alıp orada burada dağıtıyor, kendi adına satıyor ve s. En azından markette güvenli şekilde satılır, hemde yurt dışı ödeme sorunum olmaz :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al