wmaraci reklam
lidertakipci

İnternetten Para Kazanmanın 10 Altın Yolu

33 Mesajlar 3.220 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KaganUslu KaganUslu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 22, (%100)

Merhaba arkadaşlar bu yazımda tüm arkadaşlar için faydalı olucak çeşitli kategorilerde internetten para kazanmak hakkında altın kurallar ve bilgiler vereceğim.Bu kategorilerden birini seçerek sizlerde internet üzerinden büyük paralar kazanabilirsiniz.Bazı yöntemler zaman istede bazı yöntemleri hemen şimdi uygulamaya başlayabilirsiniz.

Artık günümüzde iş bulmak çok zor bir yere geldi.Gerçekten çok zor iş buluyoruz ve herkesin kendine göre bir işi yok malesef.Bu yöntemler sayesinde internetten kolaylıkla para kazanabilirsiniz.
1) Web Sitesine Reklam Ekleyerek
Eğer bir web siteniz varsa sitenize reklam ekleyerek para kazanabilirsiniz.Günümüzde bir sürü reklam şirketi var , bunları araştırabilirsiniz.(Örneğin : Google Adsense , Reklam 10 , Popads )
2) Youtube Kanalı
Eğer bir Youtube kanalınız varsa Google Adsense ile videolarınıza reklam koyarak tıklama başına para alabilirsiniz.Ancak videolarınız tamamen özgün olmalı ve telif hakkı çiğnememeli.
3) Link Kısaltarak
Çok tıklanan bir link var ise örneğin program indirme linki . Onu kısaltıyorsunuz ve tık başına para alıyorsunuz.Hani bu 5 saniye sonra reklamı geçtiğiniz siteler varya , onu kastediyoruz.Bu sitelere örnek vermek gerekirse bc .vc , adfly , linktl . Bu sitelerin güvenilirliğini araştırabilirsiniz.
4) Anket Doldurarak
Anket doldurarak para kazanabilirsiniz . Bu konuda çeşitli siteler var.Anket başı para alıyorsunuz.Google’da konuyla ilgili detaylı araştırma yapabilirsiniz.
5) Logo ve Makale – Tanıtım Yazısı – Link Satarak
Eğer grafik tasarım işinde yetenekliyseniz yaptığınız logoları satarak para kazanabilirsiniz.Web sitelerine makale satarak da para kazanabilirsiniz.Konusu hiç farketmez. Örneğin tıp öğrencisi iseniz tıpla ilgili makale yazıp satabilirsiniz.Her konuda bir sürü websitesi olduğundan alıcı mutlaka çıkacaktır.Olmazsa forumlarda logo ve makale satımı ile ilgili konu açabilirsiniz.Ayrıca internet siteniz varsa sitenizde link ve tanıtım yazısı satarak büyük paralar kazanabilirsiniz.
6) Yandex Toloka
Yandex’in hizmeti olan “Yandex Toloka” size görev veriyor ve yaptığınız göreve göre para alıyorsunuz.Sonra paranız belirli bir tutara ulaştığında ödeme talep ediyorsunuz.Google’a “Yandex Toloka” yazmanız yeterli.
7) E-Ticaret
Örneğin esnafsınız , bıçak satıyorsunuz. Sahibinden.com a ilan vererek veya gittigidiyor’da online dükkan kurarak e ticaret yapabilirsiniz.Sattığınız ürün başına ürün ne kadarsa o kadar kazanırsınız.Yani binevi ürünlerinizi internette pazarlama gibi bir şey.
9) Video İzleterek
Birkaç video sitesi var.Örneğin paylaştığınız videonuz 1000 izlenme alınca size 1 tl ödeme veriyor.Konu video olunca izlenme de kolay oluyor . Özellikle sosyal medyada paylaşınca video ilgi çekerse birçok kişi izliyor.
10) Domain Ticareti
Çok güzel bir alan adını atıyorum 5 tl ye alırsınız (veya daha da ucuza).Alan adı dediğimiz şey web site linkindeki isim . Örneğin facebook , twitter google vs. Eğer bu alan adı çok beğenilirse onu aldığınızdan daha fazla bir fiyata satabilirsiniz.Ve böylelikle kar edersiniz.
İnternetten para kazanmanın daha birçok yolu var , biz bugün en önemlilerine değindik.Ve listedeki çoğu şey webmasterlar için en iyi para kazanma yollarıdır.Bunların dışında ise oyun sunucu ve benzeri sunucular açarakta gelir elde edebilirsiniz.Aklınıza takılan her şeyi bu başlıktan yorum yaparak belirtebilirsiniz elimden geldiğince hızlı bir şekilde ilgilenicem.Kendinize iyi bakın iyi günler dilerim :)
KAYNAK: İMZAMDA YER ALAN SİTEDİR.BU GİBİ KALİTELİ MAKALELER YER ALMAKTADIR.YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
TeamScriptim baranos

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

CengizKaya CengizKaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)
Sen varya süpersin yha :D Ellerine sağlık.

• Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 22, (%100)

Cengiz Kaya adlı üyeden alıntı

Sen varya süpersin yha :D Ellerine sağlık.

Yorumunuz icin sagolun hocam elimden gelenin en iyisini yapmaya calisiyorum sizler icin :)

ertugrul ertugrul webwebi.net Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İşletme yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 1330
  • Beğeniler 33 / 260
  • Ticaret 74, (%100)
son sürat özetle değişik bir paylaşım olmuş (:

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 22, (%100)

mehmet ertugrul adlı üyeden alıntı

son sürat özetle değişik bir paylaşım olmuş (:

Nasil yani hocam begenmediniz mi yaziyi kotu mu

• Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 1330
  • Beğeniler 33 / 260
  • Ticaret 74, (%100)
beğenilmeyecek bişi değil oldukça ÖZET olmuş diye dedim hocam (:

CengizKaya CengizKaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)
Bilmiyodumda senin paylaşımları seviyomya helede şu kaynak vermiyon imzada dion yha :D o süper süper ayrı bir karizma katıyor olaya.

• Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 22, (%100)

mehmet ertugrul adlı üyeden alıntı

beğenilmeyecek bişi değil oldukça ÖZET olmuş diye dedim hocam (:

Evet hocam ozet sekilde verdim 459 kelime tuttu :D tamamen hepsini sonuna kadar aciklasam 3 bin kelime olurdu sanirim :D

• Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 1330
  • Beğeniler 33 / 260
  • Ticaret 74, (%100)

nicktr adlı üyeden alıntı

Evet hocam ozet sekilde verdim 459 kelime tuttu :D tamamen hepsini sonuna kadar aciklasam 3 bin kelime olurdu sanirim :D

geçebilir de (:

• Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 22, (%100)

Cengiz Kaya adlı üyeden alıntı

Bilmiyodumda senin paylaşımları seviyomya helede şu kaynak vermiyon imzada dion yha :D o süper süper ayrı bir karizma katıyor olaya.

Degerli yorumunuz icin cok tesekkur ederim hocam

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al