wmaraci reklam

ios uygulama geliştirenler yada mac kullananlar

8 Mesajlar 1.004 Okunma
wmaraci reklam

YazilimciHoroz YazilimciHoroz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 25 / 98
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar, ben android üzerine bayağı uygulama geliştirdim, sattim ettim cart curt. Şimdi ios a geçeceğim fakat ios için hem iPhone hem de mac lazim geliştirmek için. Kendime 6 plus aldım bugün fakat mac de kararsiz kaldım. Xcode ne gibi özellik istiyor. Macbook pro mu air mi yoksa normal mi almak lazım karar veremedim. Bilgisi olan biri bilgilendirirse sevinirim

Ek Olarak: :( daha bulamadık cevap

wmaraci
reklam

bsakizli bsakizli Bilgisayar Programcısı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yönetim Bilişim Sistemleri Uzm
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 102 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
Fark etmez macbook olsun yeter XCode app storeden yükleme yapıyorsun bir de bunun geliştirici kimliği var bende var ama daha yapamadım bir türlü uygulama yüklemesi yapamadım bende mac yok ama wmare ile sanalaştırma yaptım kabul etti sorunsunsuz eğer sizde igilenirseniz eğer bilginiz varsa paslaşalım benimde ios ihtiçım var anroid sorun yok :D

• Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 25 / 98
  • Ticaret 3, (%100)

sinova adlı üyeden alıntı

Fark etmez macbook olsun yeter XCode app storeden yükleme yapıyorsun bir de bunun geliştirici kimliği var bende var ama daha yapamadım bir türlü uygulama yüklemesi yapamadım bende mac yok ama wmare ile sanalaştırma yaptım kabul etti sorunsunsuz eğer sizde igilenirseniz eğer bilginiz varsa paslaşalım benimde ios ihtiçım var anroid sorun yok :D

her türlü bilgim var sadece ios platformuna hiç girmedim. dili bile biliyorum :D o derece saçma bir durum. işte ne biliyim ne kadar işlevsellik lazım ne özellikler olması lazım kasmadan kullanmak için. mesela visual studio 2015 sağlam ram yiyor. az dandik ramle vs 2015 sıkıntı çıkartıyor donuyor vs. bu tür şeyler olsun istemiyorum

• Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 102 / 79
  • Ticaret 2, (%100)

Yazilimci Horoz adlı üyeden alıntı

her türlü bilgim var sadece ios platformuna hiç girmedim. dili bile biliyorum :D o derece saçma bir durum. işte ne biliyim ne kadar işlevsellik lazım ne özellikler olması lazım kasmadan kullanmak için. mesela visual studio 2015 sağlam ram yiyor. az dandik ramle vs 2015 sıkıntı çıkartıyor donuyor vs. bu tür şeyler olsun istemiyorum

Özeliklerine bakacaksın o zaman hiç almadım ama çevremde var alanlar onlar memnun tabi 0 alıyorsa 2 el hiç duymadım ama danışırız yine onlara bu arada uygulama yükleme hakkında bilginiz varmı geliştici kimliği var 300tl verdim köşede yatıyor öyle yardımcı olabilirsin?

wmaraci

• Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 25 / 98
  • Ticaret 3, (%100)

Özeliklerine bakacaksın o zaman hiç almadım ama çevremde var alanlar onlar memnun tabi 0 alıyorsa 2 el hiç duymadım ama danışırız yine onlara bu arada uygulama yükleme hakkında bilginiz varmı geliştici kimliği var 300tl verdim köşede yatıyor öyle yardımcı olabilirsin?

0 alacağım. 2.ellere güven olmaz. hocam yardım ederim sıkıntı değil. fakat şuan mobil olduğum için birşey gelmez elimden. eğer beklersen müsait bir anımda iletişime geçebiliriz.

• Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 102 / 79
  • Ticaret 2, (%100)

Yazilimci Horoz adlı üyeden alıntı

0 alacağım. 2.ellere güven olmaz. hocam yardım ederim sıkıntı değil. fakat şuan mobil olduğum için birşey gelmez elimden. eğer beklersen müsait bir anımda iletişime geçebiliriz.

Şaun acelesi yok zaten :) saol bu arada yardım edeceğin için tekrar haberleşiriz. skype:baris.sakizli sende verirsen bende eklerim kolay gelsin sana

• Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 25 / 98
  • Ticaret 3, (%100)

Şaun acelesi yok zaten :) saol bu arada yardım edeceğin için tekrar haberleşiriz. skype:baris.sakizli sende verirsen bende eklerim kolay gelsin sana

ekliyorum hocam ben :)

• Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 102 / 79
  • Ticaret 2, (%100)

Eyvallah saollsın :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al