Merhabalar,

Forumda iptv satan veya ilgili olan var mı? İptv almak istiyorum genelde 25-30mbps arası bir internetim var donmadan izleyebiliyorum hveq264 veya 265 yayınları ama uhd yayında (test yayındı) donma yapmıstı.

Benim amacım futbol maçlarını seyretmek ve belgesel kanalları izleyebilmek. Lakin iptv satan siteler mac saatlerinde test yayın vermiyolar. Veren de 10dk veriyor test edemiyorsun bile. Ki bir sunucudan kaç kişiye yayın veriyor vs bunlar onemli. Hiç donmayıp sadece maç saatinde donan yayınlar var. Çünkü servera dolusuyor herkes.

Bir de su durum var. Hiç bir garantisi yok bunların. Yıllık alınca vs ucuza geliyor. Ama yıllık aldım ve 3 ay sonra kayboldu gitti ya da sadece benim yayınım gitti adam orada açıklama bile yapmıyor. Kimi kime şikayet edicez.

Forumda satan, yardımcı olacak olan ya da konu hakkında herhangi bir fikri olanlar yazabilir mi?

Son olarak smart tv var ama alt katta. Ben kendi odama ufak bi tv almak istiyorum. İptv yayınlarını izleyebileceğim makul bir box onerisi de yaparsanız sevinirim