wmaraci reklam
lidertakipci

İş Ortağımız Olun - Sertifikalı Online Eğitimlere Satış Ortaklığı

3 Mesajlar 403 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

uzmanmedya uzmanmedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 115 / 26
  • Ticaret 3, (%100)
Sertifikalı Online Eğitimlere Satış Ortağı Olup Bizimle %50 Kâr Ortaklığı Yapabilirsiniz.

Sertifikalı online eğitimler aşağıdaki gibidir.

| Sertifikalı Sosyal Medya Uzmanlığı Online Kursu |
| Sertifikalı Google Ads/AdWords Uzmanlığı Online Kursu |
| Sertifikalı Profesyonel Blog Sitesi Kurma ve Blog Yazarlığıyla Kazanç Online Kursu |
| Sertifikalı Reklam Tasarımcılığı - Video Reklam ve Görsel Reklam Tasarımı Online Kursu |

Adeta sizin kendi eğitim platformunuz ve kendi eğitimleriniz gibi bizimle yarı yarıya kâr ortaklığı kurarak Sertifikalı Online Eğitimlerimizin müşterilere sunumunu ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Online eğitimler piyasadaki benzer eğitim içeriklerinden daha kaliteli ve sonuca ulaştırıcı şekilde hazırlanmıştır, aynı zamanda eğitime katılan kişiler söz konusu alanda ekibimizle iletişim kurarak her aşamada teknik destek ve yardım da alabiliyor.

Online eğitimler bu alanlarda tamamen sıfır bilgiye sahip kişiler de göz önüne alarak hazırlanmış olup tamamen sıfırdan profesyonel sonuca ulaştıracak şekilde içeriğe sahiptir.

Satış ortaklığını yaparak tanıtacağınız bu eğitimler sayesinde düzenli müşteri kitlesine sahip olabilir ve kendi kendine işleyen bir pasif gelir haline dönüştürebilirsiniz. Bu eğitimlere uygun bir kitle yarattığınızda (sosyal medya sayfaları veya blog siteniz gibi) tanıtımlarınızı her geçen gün yeni insanlar da görüyor olacaktır.

Satış ortaklığı yapmak isteyenler: "Odaklı Pazar" platformu üzerinde ortaklık programına açtığımız bu eğitimlere satış ortağı olabilmek için "Odaklı Pazar" platformuna Affiliate olarak kayıt olduktan sonra kullanıcı panellerinizden "kampanyalar" menüsü altında "Pazar yeri" butona tıkladıktan sonra platformdaki tüm ürünlerin listelendiği sayfa açılacaktır. Bu sayfada üst kısımda bulunan arama bölümüne online eğitimlerimizin her birinin isimlerinin bir kısmını yazıp aratarak ulaşabilirsiniz. Ardından üzelerine tıklayarak açılan sayfada ilgili eğitim için referans linkinizi elde edebilirsiniz.

Ürünleri İncelemek İçin:
Sertifikalı Sosyal Medya Uzmanlığı Kursu

Sertifikalı Google Ads/AdWords Uzmanlığı Online Kursu

Sertifikalı Profesyonel Blog Sitesi Kurma ve Blog Yazarlığıyla Kazanç Online Kursu

Sertifikalı Reklam Tasarımcılığı - Video Reklam ve Görsel Reklam Tasarımı Online Kursu

wmaraci
reklam

RAZADOR RAZADOR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Software Engineer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 4 / 48
  • Ticaret 3, (%100)
Sertifikalarınız milli eğitim bakanlığı onaylı ise bir kaç soru sormak isterim size bu konular ile ilgili

uzmanmedya uzmanmedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 115 / 26
  • Ticaret 3, (%100)

RAZADOR adlı üyeden alıntı

Sertifikalarınız milli eğitim bakanlığı onaylı ise bir kaç soru sormak isterim size bu konular ile ilgili

Maalesef, yalnızca katılım belgesidir.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al