wmaraci reklam

istediğim oldu galiba sizde bu şekilde çıkıyor mu yazınca

7 Mesajlar 620 Okunma
wmaraci reklam

guvenmg guvenmg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** M**
  • Mesajlar 1604
  • Beğeniler 564 / 285
  • Ticaret 4, (%75)

bilencevaplasin.com yazınca google ye bu şekilde çıkıyor mu sizde de arkadaşlar :)

www.diyetdusmani.blogspot.com Denenmiş ,pratik ve tam kıvamında yemek tarifleri sitesi
wmaraci
reklam

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
Web sitesinin uzantısız adı (bilencevaplasin) ve uzantılı adı (bilencevaplasin.com) aratıldığında "site links" gözükmesi önemsizdir. Asıl hedef kelimelerinizin yada bu hedef kelimelerinin alt kelimelerinde birinci sırada olup "site links" gözüküyorsa sevinmelisiniz :)
nokta KadirHames guvenmg

kişi bu mesajı beğendi.

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
evet hocaya katılıyorum demek istedigini şöyle özetleyeyim 'e-kitap indir' benim meta etiketim arattıgında googlede yandexte bingte 2.sırada :) 'e-kitap oku' da aynı kısa sürdede bir kelimem kaldı onu sokacam ilk 10a site ismini yazınca cıktıgına sevinmen yersiz olur bu sekilde cıkartmaya calıs
guvenmg

kişi bu mesajı beğendi.

işte buu

• Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** M**
  • Mesajlar 1604
  • Beğeniler 564 / 285
  • Ticaret 4, (%75)
:) nasıl bu şeklde çıkartırım bana yardımcı oolun kardeşlerim Neoyun KadirHameş daha yeniyim bu işlerde pek anlamam yeni yeni bazı şeyleri kapıyorum sorup soruşturuyorum sizden de bilgi alıyım
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

www.diyetdusmani.blogspot.com Denenmiş ,pratik ve tam kıvamında yemek tarifleri sitesi
wmaraci
wmaraci

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
öncelikle sitelerinizi tüm arama motorlarının webmaster toolslarına eklemelisin kaliteli 5 ila 10 tane meta etiketini içeren backlink almalısın ve seo ayarlarını yapmalaısın seoda gecen sitene ait meta etiket kelimelerini paylastıgın yazı larda kulanmalısın kısa süreli olmasada 1 veya 2. ay bu sekilde cıkmaya baslarsınız hocam aldıgınız backlink cok önemli spma bile düşürebilir insanı basıma geldi kaliteli siteler bulmasınız saygılarımla keyifli forumlar

işte buu

polatdev polatdev Fullstack Developer Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Fullstack Developer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 104 / 103
  • Ticaret 16, (%100)
merhabalar hocam bence temanızda değişikliğe gitmenizde fayda var, kızlarsoruyor tarzı bi tema bulabilirseniz çok daha güzel ve kullanışlı olacağından eminim.

PHP & NodeJS | HTML & CSS & Javascript & jQuery | Vue.Js | RabbitMQ | Docker | Laravel | mongoDB TypeScript | Redis

• Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** M**
  • Mesajlar 1604
  • Beğeniler 564 / 285
  • Ticaret 4, (%75)
bulmakta zorlanıyorsun üye olan çıkmıyor herkesin derdi farklı büyük soru sor sitelerine baktım benim sitenin ismi bilencevaplasın illaki ders içerikli ve genel falan tarzı sorular olacak sormaya üşeniyorlar büyük sayfalarda bakıyorum gene üye var soran sayısı az ondan bırakmaya karar verdim açıkcası bu yüzden o tarzı bıraktım ilerde proje değişebilir şimdilik öyle kalsın diyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al