lostyazilim

Kaç yıldır bu sektördesiniz ?

16 Mesajlar 2.033 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

FurkanKandemir FurkanKandemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 0 / 287
  • Ticaret 13, (%100)
ugurlu armut com vb. ya da firmalar için kendi bünyelerinde kullanacakları crm vb. yazılımlar yapıyorum

wmaraci
reklam

hlsbhr hlsbhr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Kumaş AR/GE Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 887
  • Beğeniler 189 / 192
  • Ticaret 0, (%0)
Sene 2000 di sanırım ilk olarak mIRC ile başladık :)
Durun yahu çok geriye gittik sanırım 2006 da freeservers li basit siteler ile uğraştım sonrası intennet cafe işi yaptım tabi bu sırada web sitesi falan da yapmıştım ama hobi olsun diye, unutmuyorum joomla ile bir ödev sitesi yapıp ayda 200 - 300 kazanıyordum, şimdiki paraya göre daha fazla eder tabi.
Bikaç sene aradan sonra bu kez wordpress ile devam..

İf you fight, you won't always win. But if you don't fight, you will always lose.

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)

netman adlı üyeden alıntı

18 yıldır bu işin içindeyim, webmasterlık değil de daha çok internet danışmanlığı diyebiliriz sadece website yapmakla kısıtlamıyorum kendimi. Zaman zaman freelance zaman zaman da sabit bir yerde çalışıyorum.

radyomevlana adlı üyeden alıntı

Efendim gerçektende hatırlamıyorum fakat rahat 12-13 yıldır sanal ortamdayız. Amatör radyo ile başlamıştık 5 yıl önce Radyo Mevlana radyosunu kurduk. Öyle işte :)

İkinizde ilkokul 4.sınıfa giderken bu işlere girmişsiniz. Başarılar.
radyomevlana

kişi bu mesajı beğendi.

netman netman netman Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 204 / 203
  • Ticaret 10, (%90)
İlkolul 4? Ben Erken basladim okula internetle tanistigimda ortaokul 1. Siniftim. 28 yasindayim 18 yildir internetle iç içeyim ilk yillarda sadece oyun için kullaniyordum bilgisayari bir kac yil sonra web tasarima ve girdigim sitelerin nasil yapildigi meraki beni bu yone itti.

Şuan 5 yasinda cocugun elinde tabletler bilgisayarlar var onlara inaniyorsunuz da benim soyledigim mi komik geldi. Belki abarttigimi dusunuyor olabilirsiniz hak veriyorum size fakat boyle birseyi abartmak bana ne fayda saglayacak para mi veriyorlar abartinca? Bu biraz tanimakla alakali oldugu icin önyargilarinizi anliyorum dusuncenize saygi duyarim kimse inanmak zorunda degil tabiki :)
radyomevlana

kişi bu mesajı beğendi.

// Acta est fabula
wmaraci
wmaraci

radyomevlana radyomevlana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 177 / 178
  • Ticaret 2, (%100)

Hermes adlı üyeden alıntı

İkinizde ilkokul 4.sınıfa giderken bu işlere girmişsiniz. Başarılar.

11 12 Yaşlarında başladım evet ne olmuşta ? İspat istersen ispatlayabiliriz
http://www.whois.com.tr/domain/radyomevlana.com

Sadece radyo mevlana ile bu sektörde 5 sene hizmet verdik ki bunun öncesi de değişik radyo isimleriyle sektörde idik. Alaycı tavrınız şaşırttı.

radyomevlana radyomevlana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 177 / 178
  • Ticaret 2, (%100)

netman adlı üyeden alıntı

İlkolul 4? Ben Erken basladim okula internetle tanistigimda ortaokul 1. Siniftim. 28 yasindayim 18 yildir internetle iç içeyim ilk yillarda sadece oyun için kullaniyordum bilgisayari bir kac yil sonra web tasarima ve girdigim sitelerin nasil yapildigi meraki beni bu yone itti.

Şuan 5 yasinda cocugun elinde tabletler bilgisayarlar var onlara inaniyorsunuz da benim soyledigim mi komik geldi. Belki abarttigimi dusunuyor olabilirsiniz hak veriyorum size fakat boyle birseyi abartmak bana ne fayda saglayacak para mi veriyorlar abartinca? Bu biraz tanimakla alakali oldugu icin önyargilarinizi anliyorum dusuncenize saygi duyarim kimse inanmak zorunda degil tabiki :)

Alaycı tavırlar elbette olabilir. Amaçları ney, ne yapmak istiyorlar anlaşılır gibi değil fakat bizler ispatlarla konuşuruz. Dediğiniz gibi 5 yaşında ki çocuğun elinde tabletler adamlar youtubeye girip çizgi film açabiliyorlar buna inanırlar fakat 11-12 yaşlarda sanal ortama atıldığımıza inanmazlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al