wmaraci reklam
lidertakipci

Kafamdaki sorular

3 Mesajlar 610 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

34numara 34numara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar

Aklıma takılan bazı sorular var cevaplarsanız memnun kalırım

1-Dizin ekleme sitelerinde gördüğüm başlıklarda siteni ekle hit kazan gibi ifadeler bulunmakta. Nasıl buradan hit geliyor. Yani buraya siteyi ekleyince biri linke tıklıyacak o şekildemi gelecek . Buralara site eklemenin ne faydası var ?

2- Tantım yazıları= Diğer sitelerde kendi sitemizin tanıtım yazısı olarak yayınlattığımızda etkisi bize nasıl olacak kelimenizde yükseleceksiniz, hitiniz artacak diyorlar nasıl oluyor bu işlem hitim nasıl yükselecek, kelimede nasıl yükselişe geçecek ?

3-Bir sürü seo paketleri bulunmakta. Whors backlink, imleme backlink, sosyal ağ backlinkleri gibi 5 liradan başlayıp dört rakamlı sayılara ulaşıyor. Ne kadar doğru bunlar bir siteye ne zaman ne şekilde nasıl çalışma yapılmalı

Şimdiden teşekkürler

wmaraci
reklam

Ronins Ronins Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 30 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Dizin sitelerine sitenizi eklediğinizde o linke tıklayıp da gelecek ancak pek çok dızın sıtesı fos.. o yuzden arastırın da oyle kayıf yaptırın.. boş backlınler almayın
34numara

kişi bu mesajı beğendi.

Immortal Immortal Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Medya Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 19 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Tanıtım yazılarına siteniz ile ilgili anahtar kelimeler geçiyor ve bu anahtar kelimelere link veriyorlar. Daha sonra google bu yazıyı indexlediğinde sizin sitenizin bu anahtar kelimedeki degerı artıyor. Bunlar ha dedın mı olacak seyler degıl. zaman ve sureklılık gerektırır

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al