wmaraci reklam

Kar ortaklı makale yazarı aranır

5 Mesajlar 583 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
Merhaba arkadaşlar oyun satışı üzerine bir mobil uygulamam var. Bu uygulamaya organik kitle çekmek için websitesi açacağım oyun sektörüne SEO uyumlu makaleler yazacak arkadaşlar arıyorum. Gelir ise şöyle olacak website üzerinden gelip uygulama üzerinde alışveriş sonucu doğan kardan pay verilecek.

Ciddi düşünenler detay vb konular için mesaj atabilir.

wmaraci
reklam

NetBilim NetBilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 98 / 34
  • Ticaret 6, (%100)
Kimse yazmaz hocam. Hayal satmaya çalışıyorsun. Makale işleri bu şekilde dönmüyor.

interwebdex interwebdex Enerji Sinerjiyi Doğurur Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 26 / 81
  • Ticaret 26, (%96)
uygulamanızın geliri ne kadar geliri nereden elde ediliyor ?
uygulamanızın kullanıcı sayısı nedir ?
web sitesi üzerinden gelmeyen gelir dışında uygulama içinden gelecek olan gelirden pay verecek misiniz ?
ayrıca ne kadarlık bir pay düşünüyorsunuz.
bunlarla ilgili detaylı yazarsanız daha iyi olur diye düşünüyorum. yazarlık yapacak olan arkadaş yazıp sonrasında bir gelir kazanamadığında şikayetini nasıl ve ne konuda dile getirecek ?
bu sorular uzar gider hocam daha detaylı yazmazsanız başvuru öncesinde sorun yaşamazsınız belki ama sonrasında araya para girdiginde insanlar birbirlerini şikayet edecek yer ararlar. bu arada beni mazur görün amacım konunuzu baltalamak degil açıklık getirmenize yardımcı olmak tesekkur ederim. yazdıgım şeyleri tüm iyi niyetimle yazıyorum saygılar sunarım.

• Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
NetBilim hocam makale işi nasıl dönüyor biliyorum sadece belki biliyorsunuzdur satış ortaklığı sistemini yani affiliate marketing aklıma geldi ve konusunu açmak istedim ilgilenenler olabilir kendi kitlemin gücü ile belki makale yazarlığından daha fazla kazandırabilir. Bu sadece bir fikir katılmak isteyenler olabilir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
Uygulama gelirim ve kullanıcı sayısını gizlilik nedeniyle söyleyemem. Şunu söyleyebilirim uygulamaya kullanıcılar Google play üzerinden ve Instagram üzerinden geliyo ve oyun satışı yapıyorum yani e ticaret ve reklam geliri elde ediyorum.

Ortaklık değilde satış ortaklığı olarak gelir payı yapmayı düşünüyorum yani sadece site üzerinden gelen kullanıcılar için gelir kazanacak. kar üzerinden %50 vereceğim. Benim için kazandığım para değil kullanıcı sayısı önemli o yüzden zaman zaman hakkından çok daha fazla veririm.

interwebdex yorum için çok teşekkür ederim baltalama durumu aklıma bile gelmedi. Bu tür yorumlar daha açıklayıcı ve verimli o yüzden çok önemli yorum için teşekkür ederim.

Aklıma gelmeyen bir çok konu olabilir eğer sıcak bakan olursa detayları daha ayrıntılı konuşuruz.
interwebdex

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al