wmaraci reklam
lidertakipci

Keywords

4 Mesajlar 515 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

batuhank batuhank Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 15 / 11
  • Ticaret 7, (%100)
Seo hizmetimi sağlayan kişi henüz daha kalkmadı uyuyor . Pcde fazla vaktim yok burda soracağım. 400-500 farklı ipden backlink yapıldı siteme , keywordslerime başka kelime eklesem hiç bir ayar gerekmeden o kelimedede yükselirmiyim ? (konu googlea mı burayamı tam bilmiyordum ikiside olur sanırım diye düşünerek içerde daha çok kişi olana açtım modum yanlışsa taşıyabilirmisiniz)

wmaraci
reklam

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)
400-500 farklı ipten ziyade Backlink Yapılan kelime mesela '' çiçek sepeti'' ise ve bunun üzerine Backlink çalışması yapıldıysa, sizin site içine ( Keywords ) kısmına ''çiçek al'' gibi farklı bir Anahtar kelime eklemeniz sizi yükseltmez, ancak aramalarda çıkmayacağınız anlamına da gelmez, Google kriterlerine göre Anahtar kelimeye değer vererek çalışıyorsa, Hangi Anahtar kelimeye belli bir değer verdiyse o Anahtar kelime de yükselirsiniz, Burada siz genel bir SEO yaptırdıysanız yani '' www.ciceksepeti.com gibi bir sitenize Backlink verdiyse Anahtar kelimeye ekleyeceğiniz ad yararlı olur,
hopdi

kişi bu mesajı beğendi.

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım

batuhank batuhank Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 15 / 11
  • Ticaret 7, (%100)
Sadece backlink yapıldı kelime çalışması yok sanırım

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)
Backlink çalışması SEO Kurallarına Göre temelde 2 sisteme göre yapılır, Anahtar kelimeye baklink yani '' çiçek sepeti '' buna Link verir ve tıklandığında ilgili siteye gider, ne kadar tıklanırsa o kadar google arama sonuçlarında ilk sayfaya çıkarsınız, diğeri ise genel SEO dur, ve Anahtar kelime hedef alınmaz, siteyi Google da duyurmak için etkili bir çalışmadır, sizin burada öğrenmeniz gereken, Anahtar kelimeyi mi SEO yaptırıyorsunuz yoksa Site geneline mi bunu SEO çalışmasını yapan kişiye sormadan da google site yönetici araçlarından öğrenebilirsiniz. Ayrıca Backlink sorgula sitelerinden de öğrenebilirsiniz.

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al