wmaraci reklam

Kimseye ihtiyaç duymadan farklı iplerden sitene yorum yolla

5 Mesajlar 603 Okunma
wmaraci reklam

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
Arkadaşlar s,a;

İş güç yoğunlugundan dolayı çok fazla sitelerle ugrasamadıgımdan genellikle hazır yazılımlarla işi idare etmeye calısıyorum ancak bazen onu bıle kullanmaya vakıt bulamadıgım oluyor.
Yine bu hazır sistemlerden özgün yorum diye bir program satın almıştım program sınırsız lisansa sahip.

Programda mantık şu sitenizde adı geçen konu başlıkları ile twitter üzerinden alakalı yazıları cekıyor ve kım yazmıssa yazıyı onun ip adresinden sizin sitenize yorum atmanızı sağlıyor tabiki yorumları duzenleme işlemi size ait oluyor.

Sistemi bir arkadaşla paylaşmak istiyorum yani onun pc sine lisanslıycam programı cunku tek pc ye lısanslanabılıyor lisansladıgım arkadaş istediği kadar kendi sitesini ekleyebilir ve yorum gonderebılır herhangı bır kısıtlama bulunmuyor.

Herhangi bir ücret talep etmiyorum ancak kendi sitelerine yorum attığı gibi aynı şekilde ekleyeceğimiz bana ait olan 5 siteye de günlük 1 er adet yorum atmasını istiyorum.

Program kullanımı gayet basit site adınızı yazıyorsunuz hangi konuya yorum yapmak istedıgınızı secıyorsunuz ona gore twıtterdan alakalı yazılar cekılıyor. O yazıları ıstedıgınız gıbı duzenlıyor ve sıtenıze yorum olarak atıyorsunuz daha sonra admın panelden onaylamak kalıyor. Normalde ücretli olarak satılan bir uygulama ben lısans almıstım ancak dediğim gibi vakit olmadıgı için ugrasamıyorum 10 siteye yorum atmak ıstesenız gunde max 15 dakıkanız gıdecektır.

Ayrıntı için İtradesi 10 üzeri olan arkadaşlar pm yollasınlar
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Kaymoneth Kaymoneth WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Sigortacılık-Webmaster
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 4 / 24
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam forum'da yaptığım birçok işlemde ki bunlar genelde satın almadır. itrade vermemişim 10 şartını karşılamıyor lakin güvenirlik açısında *** kullanıcı adımda aynıdır. paylaşmak isterseniz yardımcı olmak isterim.

Online Muhasebe www.netesnaf.com.tr

Alwush Alwush Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 1, (%0)
Ben talip olabilirim hocam pm yollarsanız

excalibur excalibur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek IT manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** Ü**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 20 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
pm almak istiyorum

wmaraci
wmaraci

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)

Kaymoneth adlı üyeden alıntı

Hocam forum'da yaptığım birçok işlemde ki bunlar genelde satın almadır. itrade vermemişim 10 şartını karşılamıyor lakin güvenirlik açısında *** kullanıcı adımda aynıdır. paylaşmak isterseniz yardımcı olmak isterim.

pm gönderdım hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al