wmaraci reklam

Kosgeb Desteği Hakkında

28 Mesajlar 2.484 Okunma
smmexpress

forces forces WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)
kosgeb işi sıkıntılı , en başta siz harcadıkça harcamlarınızın faturalarını sunuyorsunuz onlarda size kabul ederlerse ödemeyi yapıyorlar .Tamam da param olsa zaten ödeyebilsem yardıma niyey ihtiyacım olsun . Akan bir işiniz olur , parasal destek lazım olduğunda mantıklı olabilir ama yoksa sıfırdan iş kurmak için pek anlamlı değil bence tabi.
vuslatim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

vuslatim vuslatim www.segemdersnotlari.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

Gizemli040 adlı üyeden alıntı

hocam yazilim sirketi kuracagimi ve hatta projelerimi bile sundum 1.5 senedir daha bekliyorum hala bekliyorum o yuzden cok umitlenmemeni tavsiye ederim projerlimi begendiler ayakta alkisladilar eyv ama destege gelince donus yok daha

gerçekten şaşırdım demek ki burada da yandaş durumları var.. Kimse üstüne alınmasın ama iki eşşeğin arpasını bölemeyen adama verip te gerçekten emek harcayana vermiyorlar ise ne dene bilir ki?

• Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

HamdiCetin adlı üyeden alıntı

Bu işle uğraşıyoruz. Kosgeb danışmanlığı yapıyoruz. Websitemiz deki bu konu size yardımcı olacaktır. tık

inceleyeceğim.. çok teşekkür ederim. kosgeb bölge yakın oraya da bir sorayım

• Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

forces adlı üyeden alıntı

kosgeb işi sıkıntılı , en başta siz harcadıkça harcamlarınızın faturalarını sunuyorsunuz onlarda size kabul ederlerse ödemeyi yapıyorlar .Tamam da param olsa zaten ödeyebilsem yardıma niyey ihtiyacım olsun . Akan bir işiniz olur , parasal destek lazım olduğunda mantıklı olabilir ama yoksa sıfırdan iş kurmak için pek anlamlı değil bence tabi.

aslında dedikleriniz tamamen doğru çok uğraştırıcı bir iş ise zaten ona harcadığım zamanı oturur makale yazarım tutarsa zaten daha kısa sürer..

wmaraci
wmaraci

zizanet zizanet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek güvenlikçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 501
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 3, (%100)
Şöyle bir yazı var bunla ilgili
https://www.borcumvarmi.com/bilgilendirme/kosgebden-50-bin-tl-firsati-742.htm
vuslatim

kişi bu mesajı beğendi.

ziza.net | tennar.com | Türk Mantar mantarsatis.com | Gübre gubreler.com | Ziraat zirai.org

Hostidex Hostidex Innovative solutions Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilişim Görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** P**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 139 / 138
  • Ticaret 15, (%100)
Çok uğraştırıcı değil aslına bakarsanız. Sadece doğru adımlarla ilerlemeniz yeterli. Komisyoncu firmalara pay vermeyin, iş planı hazırlamak için destek alacaksanız, kurs aldığınız binadaki yetkiliyle görüşün, yasal yollarla danışmanlık yapan KOSGEB' e bağlı kişiler mevcut.

İşin püf noktası, iş planına yazacağınız, vizyon ve misyonunuzdan geçer.Genellikle 5-10 sene sonra yaptığınız işin kime, ne şekilde faydası olacağı önemlidir. Özetle ; bir işletme kuruyorsunuz, iş bulma sorununa biraz da olsa işletmenizin katkısı olacak mı, veya devlet adına faydalı işler yapacakmısınız gibi ufak tüyoları da verelim.
vuslatim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

Hostidex adlı üyeden alıntı

Çok uğraştırıcı değil aslına bakarsanız. Sadece doğru adımlarla ilerlemeniz yeterli. Komisyoncu firmalara pay vermeyin, iş planı hazırlamak için destek alacaksanız, kurs aldığınız binadaki yetkiliyle görüşün, yasal yollarla danışmanlık yapan KOSGEB' e bağlı kişiler mevcut.

İşin püf noktası, iş planına yazacağınız, vizyon ve misyonunuzdan geçer.Genellikle 5-10 sene sonra yaptığınız işin kime, ne şekilde faydası olacağı önemlidir. Özetle ; bir işletme kuruyorsunuz, iş bulma sorununa biraz da olsa işletmenizin katkısı olacak mı, veya devlet adına faydalı işler yapacakmısınız gibi ufak tüyoları da verelim.

çok teşekkür ederim. bir araştırayım o kadar çok bilgi var ki...

Avkarogullari Avkarogullari Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 268
  • Beğeniler 69 / 63
  • Ticaret 10, (%90)
kosgebdestek.com da neler alıyor neler almıyor yazıyordu oradan girin. ayrıca internetten araştırmanıza gerek duymadan bölgenizdeki kosgeblere gidin. Girişimciklik Sertifikanızı en kötü alın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al