wmaraci reklam

Kurumsal Site Yapma Ücreti Ne Kadar Olmalı ?

13 Mesajlar 2.283 Okunma
wmaraci reklam

Unyesil Unyesil Ordum.net'te Yayıncı :) Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Yayıncılığı
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad O** F**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 59 / 62
  • Ticaret 2, (%100)
Tasarımlar genelde ücretli tasarımlar... Kendime yazmak için hiç vakit tanımadım. Çünkü çok vaktim yok bu konuda. Lisanslı ücretli tasarımlar satan sitelerden tasarımları satın alıp uygulamasını ve uyarlamasını yapıyorum. Tasarım üzerinde iskelete dokunmadan %80'e varan düzenlemeler yapabiliyorum. Yani bazıları için "evet tasarım benim" diyebilirim :)

Bildirim ve AdMob özellikli Android uygulama sadece 50 TL! - Örnek Uygulama: "Ordum Mobil"
wmaraci
reklam

CanYuce CanYuce Wifibul.Com Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 10 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam bu yazdıklarınız nerdeyse bu işle uğraşan bir aceminin yapabileceği bir iştir. Kurumsal site demek müşterinin istediği şeyi öğreneceksin ondan sonra ya sıfırdan tema kodlarsın yada var olan bir temayı baştan aşağı oynarsın ondan sonra müşterine gösterirsin beğenirse hakkettiğin parayı sana verecektir. Kurumsal siteler 500 TL nin altında başlamıyor. Bu yazdığın işlere kimse 500 TL vermez.

arcanus66 arcanus66 www.dersmekani.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

bycn adlı üyeden alıntı

Hocam bu yazdıklarınız nerdeyse bu işle uğraşan bir aceminin yapabileceği bir iştir. Kurumsal site demek müşterinin istediği şeyi öğreneceksin ondan sonra ya sıfırdan tema kodlarsın yada var olan bir temayı baştan aşağı oynarsın ondan sonra müşterine gösterirsin beğenirse hakkettiğin parayı sana verecektir. Kurumsal siteler 500 TL nin altında başlamıyor. Bu yazdığın işlere kimse 500 TL vermez.

Ben zaten 500TL istemedim, hak edeceği ücret dedim. Bir arkadaş 70TL dedi mesela. Sıfırdan tasarım yapamıyorum ama bir temayı istenilen şekilde rahatca editlerim. Son olarak site yapacağım insanlar bu basit işleri yapmaktan kaçınarak bana geliyorlar zaten :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al