wmaraci reklam
lidertakipci

Link paylaşımı yaptırmayan, tanıtım yaptırmayan sitelere gıcık oluyorum

3 Mesajlar 411 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

dizzyboy dizzyboy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 8 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
sitesini çok nimetten sayan arkadaşlar bide mesela ekşi sözlük gibi üyeliğin onaylanması için 40 takla atmanızı bekleyen böyle ... gibi siteler küfredeceğim ama wmaracıya saygım var :) helal olsun en azından link paylaştırıyor

İnşallah hitleriniz dip yapar biter gidersiniz ki bitiyorlar da

bu tarafta daha da açıklayıcı oldum durumu gelin

Satılık Domain
wmaraci.com/forum/domain-satisi/satilik-com-uzantili-degerli-domainler-370952.html
wmaraci
reklam

emre7 emre7 emreguney.info Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)
Ama bu yüzden o dediğiniz sitelerden link alanlar çok fayda görüyor :) wmaracindan aldığın linkle aynı link değil onlar

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)

dizzyboy dizzyboy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 8 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
arkadaşım tamam fayda görecekte o sitenin kendisi kaybediyor farkında değil adam hangi uçup gitmiş site uçup gitme aşamasında site üye olmak isteyeni bezdiriyor link paylaşımı yapmasını engelliyor bende bu tip sitelere saten tepki olsun diye blog sitemde kopyala yapıştırı yasakladım elin adamı gelipte benim içerimi oralara yapıştırmasın diye sırf ekşisözlük gibi sitelere ve forumlara inat millet bilgiyi gitsin googleda arasın bakalım

https://wmaraci.com/forum/wordpress/link-paylasimi-konusu-link-paylastirmayan-forumlar-siteler-327102.html

Satılık Domain
wmaraci.com/forum/domain-satisi/satilik-com-uzantili-degerli-domainler-370952.html
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al