wmaraci reklam

M.facebook.com'dan gelenler videolu sayfada neden kalmazlar?

7 Mesajlar 643 Okunma
wmaraci reklam

eTrade eTrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
M.facebook.com'dan alttaki sayfaya hit alıyorum ama en fazla kalan 12 saniye durup gidiyor. Altında metni de var fakat pek uğraşan yok anlaşılan. Mobilden girenlerin yarısının wifi kullandığını varsayarsak youtube videoyu neden izlemiyor ya da izleyemiyorlar?

Sayfada sorun var mı diye ve biraz da tavsiyenizi istediğim için veriyorum:
Sokakta Fakir ve Zengin kız çocuğuna verilen tepkiler arasındaki utandırıcı uçurum

Erkekleşen pantalonlu bön kızlar, sürekli gizli feminist propaganda yapan tv/sinema'dan besleniyor.
wmaraci
reklam

TolgaKARAHAN TolgaKARAHAN Developer Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer & SEO Expert
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 34 / 62
  • Ticaret 10, (%80)
Kendimden biliyorum, Onedio olsa dahi video içeriklere çok fazla bakmıyorum nedense. Uğraşmak istemiyorum ya da baktığım an vaktim olmuyor yazı varsa okuyup çıkıyorum. Android kullanırkende tarayıcı playerı sorunlu olduğundan bakmıyordum.

• Üyelik 08.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Android tarayıcının player sorunlu derken tam olarak neyi kastettin?

Erkekleşen pantalonlu bön kızlar, sürekli gizli feminist propaganda yapan tv/sinema'dan besleniyor.

Weyso Weyso Seslendirme Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 1140
  • Beğeniler 259 / 260
  • Ticaret 5, (%100)
Popup reklamlar içeriyor mu playeriniz ?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Site gelir amaçlı değil dolayısıyla reklamsız. Konulara bir adet youtube videosu ilave ediyorum o kadar.
Weyso

kişi bu mesajı beğendi.

TRomantik TRomantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek EmpowerSP
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 119 / 188
  • Ticaret 21, (%100)
Video yazının ortasında olmalı,
Konu içerisinde olayı betimleyecek noktalara vurgu yapılmalı (Renklendirme, kalın yazma vb)
Ziyaretçiyi makaleye yönlendirmek yetmiyor, okumasını sağlamak ya da okuması yönünde diretmek gerekiyo.

Bilgisayara geçtiğim zaman yorumu daha kapsamlı hale getirerek düzenleyeceğim. Şuan mobil olduğum için yazamıyorum.

EmpowerSP.Com | Ahrefs & SemRush & Moz & Majestic ve daha fazla araç TEK FİYATA: 120TL

• Üyelik 08.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Yazının fazla düz ve sıkıcı olduğunu hatırlattığın için teşekkürler. Ayrıca anahtar kelimeler için başlık taglarını da kullanmak gerekiyor elbette. Gerçi bunlar kanun değil ama...

Videonun ortada olması konusunu açıklarsan sevinirim. Facebook'da konu görseli olarak kullanılan imajın ortasında youtube play button'u var. Yani gelen genelde metin için değil video için geliyor olmalı. Eh dar mobil ekranında videoyu sayfanın başında göremezse aşağı kaydırıp videoyu aramadan da gidebilir öyle değil mi?

Şöyle bir tahminim var; Facebook'da ortasında youtube play button'u olan imaja tıklayan adam videonun face'den çıkmadan oynatılacağını düşünüyor olabilir. Ya da benim siteye değil direkt youtube'e yönlendirileceğini ve youtube için kullandığı programın aktive olacağını umuyordur çünkü tarayıcısı benim sayfada youtube videosunu oynatmıyor da olabilir. Şeklinde tahminlerim var...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al