Genelde tüm içeriklerimi kendim yazmaya çalışırım. 8 yıldır bloglarla ilgilenirim 2 defa makale aldım . Bu konuyla ilgili bazı tespit ve gözlemlerimi paylaşmak istedim. Bu arada yanlış anlaşılmasın özellikle bu forumdan da aldığım en son makale hizmetinden son derece memnun kaldım. Bu gönderi bu işlerde yeni olanlar ve makale almayı düşünenler için yazıldı.

Makale sipariş ederken dikkat rtmeniz gerekenler;

- %10 - %15 ten fazla kopya içerik testinden fazla çıkmamalı.
- Kelime sayısına altbaşlıklar dahil edilmemeli
- Sipariş edilen kelime sayısından 5 10 kelime eksik olabilir ama yakışık olanı 15 20 kelime fazladan yazılmış olmasıdır
- Birbirini tekrar eden, anahtar kelime çorbası bir makale başarılı değildir.
- Normal anahtar kelime her makale için İlgili anahtar kelimeler ile desteklenmelidir
- Tarih, isim, istatistik, otoriter bir siteye link çıkışı olmalı, teknik kelimeler içermeli dümdüz hikaye anlatır gibi olmamalı.
- Mutlaka ref makale örnekleri ve özellikle sattığı makalelerin yayımlandığı linkleri isteyin.
- Öğretmen, öğrenci, bir konuda çalışan uzmanlaşmış kişileri tercih edin.Alanlarına göre siparş verin.
- Sipariş edilen makalede ilk sayfaya yerleşen içerikler makaleyi yazacak kişi tarafından incelenmeli bu ncelemeyle yazıya başlanmalı
- Konu başlıklarımı ve anahtar kelimeleri mutlaka kendim veririm.
- Nasıl bir dille yazacağını , nasıl bir formatta yazacağını görmesi için mutlaka örnek makalelerinizden link olarak verin (sub header, alt başlık, son paragraf vs. görmesi için..
- Bir kişi yukarıdaki şeyleri ve fazlasını 2 gün ve altında 30 40 yazı üreteblirim diyorsa hemen arabayı sağa çekin ve köprüden aşağı atlayın 😂

Makale sipariş ederken benim kriterlerim bunlar. Siz nelere dikkat ediyor sunuz?