wmaraci reklam

Makalelerim kopyalanıyor, ne yapabilirim?

7 Mesajlar 883 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

dodo1202 dodo1202 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** T**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
İyi akşamlar arkadaşlar. Benin özgün makale teknoloji oyun konusunda bir web sitem var. Sitede 3 arkadaşız hergün takiple güzel içerikli makale girişi yapılıyor.

Şimdi bizim bir rakip sitemiz var. Bizden konu çalıyor. Hatta fotoları bizim siteden çalmış. Resime incele dediğinde bizim sitenin adresi gözüküyor. Ve işin daha kötü kısmı bu adamlar konu girince googlede 1 . çıkıyorlar. Biz ise sitemiz 1.5 ay oldu açılalı. Hala googlede birinci bırak index de bile çok geç geliyor. Bazen acil konularımızı biz indexliyoruz.

Sorum şu bizde mi bir hata var. Yoksa biraz zamana mı ihtiyacımız var. Herifler makale indirip 1 e sokuyorlar kendilerini sinirlerim bozuldu.:mad:
musbay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Saffet Saffet Web Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 966
  • Beğeniler 198 / 326
  • Ticaret 0, (%0)
DMCA Kullanın, ayrıca sizden alan siteyi merak ettim hangi site pm atabilir misiniz?

dogandeniz dogandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)
Kardesim oncelikle makale yazdigin zaman google gibi getir kullan veya site haritasini saatlik gonderim yap botlar saatlik bakarlar sitene yuksek ihtimal. Bir diger altin kural ise cloudflare kullan ve always online secenegini aktif et hic bir bo. yapamazlar siten uzerinden

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

maribro123 maribro123 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Backend Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 141 / 70
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam +1 katılıyorum forum sitemden emekle yaptıgım ücretsiz projelerımı paylaşıyorum ve emek hırsızları gelip çalıp ben yaptım diye dolaşanlar mevcut çözümü nedir acaba

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

dodo1202 dodo1202 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** T**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

dogandeniz adlı üyeden alıntı

Kardesim oncelikle makale yazdigin zaman google gibi getir kullan veya site haritasini saatlik gonderim yap botlar saatlik bakarlar sitene yuksek ihtimal. Bir diger altin kural ise cloudflare kullan ve always online secenegini aktif et hic bir bo. yapamazlar siten uzerinden

Bize index saatte bir gelmiyor bugun paylaştıgım konu 4 saat oldu hala googlede çıkmadı sorunmu var sizce ?

dogandeniz dogandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)

dodo1202 adlı üyeden alıntı

Bize index saatte bir gelmiyor bugun paylaştıgım konu 4 saat oldu hala googlede çıkmadı sorunmu var sizce ?

Orasi google kalmis birsey hemen index istersen google gibi getir yap. Aksi halde google beklemen lazim ne zaman isterse indexler botlar

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)
bir ara vBulletin kullanıyordum içeriğim kopyalanıyordu çözüm olarak şöyle birşey vardı içerik içindeki noktalar başka siteye eklendiğinde o noktalar resime dönüşüyordu bu içerik şu siteye aittir diye ben o resimi kaldırıp 100000*100000 çözünürlük verdim yaklaşık 20 mb boyutundaki resmi çekmiş oluyordular adam tek tek düzenlemesi gerek yani o kadar da uraşmayacağı için vazgeçiyordu sende böyle birşey yap nasıl yapılıyordu unuttum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al