lostyazilim

makdos bilişim nasıldır?

18 Mesajlar 5.430 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

ornitorenkperi ornitorenkperi Ne Mutlu Türküm Diyene Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 12 / 17
  • Ticaret 5, (%100)
bugün sipariş vermeyi düşünüyoruz... ilgi durumları nedir sunucudan memnun kalırmıyız detayları yazarım

wmaraci
reklam

ornitorenkperi ornitorenkperi Ne Mutlu Türküm Diyene Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 12 / 17
  • Ticaret 5, (%100)
saat 10:45 siparişimiz ile yeterince bilgilendirdiler.. saçma sorulara sabırla cevap verdiler..

bahsedildiği gibi sunucular hızlı ise piyasaya hızlı giriş yapacak firmadır.

Bonneval Bonneval WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Adwords danismani
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 42 / 56
  • Ticaret 1, (%100)
Vps aldim yaklasik 4-5 tane bir sorun yasamadim. Ucuz diye basta bende korktum ama sikinti olmadi. Destekleri biraz yavas daha hizli olabilir ama ilgililer.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

ornitorenkperi adlı üyeden alıntı

bugün sipariş vermeyi düşünüyoruz... ilgi durumları nedir sunucudan memnun kalırmıyız detayları yazarım

ornitorenkperi adlı üyeden alıntı

saat 10:45 siparişimiz ile yeterince bilgilendirdiler.. saçma sorulara sabırla cevap verdiler..

bahsedildiği gibi sunucular hızlı ise piyasaya hızlı giriş yapacak firmadır.

Merhabalar değerli hocam. Aldığınız sunuculardan memnun kaldınız mı? Hizmet ve sunucu performansları nasıl acaba?

wmaraci
wmaraci

akhenatons akhenatons WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad I** Ö**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 8 / 25
  • Ticaret 1, (%0)
UNKEF valla kardesim. burda makdos firmasınyla en çok çalısan benimdir diye tahmin ediyorum. kendilerinden sunucudunyasi.com dan beri hizmet alıyorum. yaklasık 2-3 sene. sana sunu söyliyim VDS alırsın fakat format atmak istersen whmcs de otomatik format eklentileri yok destek talebi açman lazım. hostinglerin bw limitleri çok düşük kurumsal paket alıyorsun 3-10gb bw var. cPanel den upgrade/downgrade seçeneği var ama sadece upgrade yapabiliyorsun
downgrade yapmak istersen verilerin yedeğini alın yoksa puff vs. ona göre aynıca;

cPanel de Switch To PHP Options ve Switch To PHP Extensions eklentilerini kullanamiyorsun ve ssh erişimi yok multiphp diye birşey var vs.vs.
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

GokTug GokTug TTK Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Hazirandan beri VDS paketim var. Desteğe pek gereksinim duymadım. Bugüne kadar da bakım sırasında 6-7 saat kapalı kaldı o kadar.

Destek epostaları bende daima hızlıydılar.

zuhd99 zuhd99 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek menkul ve gayrimenkul
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Makdos bilişim hesabımda kredi yani önceden ödenmiş bakiye olmasına rağmen oradaki bakiyeyi kontrol etmeden ödeme yapılmaması sebebiyle serverımı sildi. İçindeki verilerin hiçbir şekilde yedeği alınmamış ve verilerim kayboldu. Yazılımcı çocuk tavsiye etti diye server almıştım ancak kurumsal olmayan böyle firmalarla çalışmanın bedeli ağır oldu! Üstelik kredi bakiyesindeki tutarı iade talebi yapmak istediğimde de iademiz yok krediyi kullanmak zorundasınız dediler. Bunu nasıl bir ticaret mantığıdır? Hatalarını kabul etmek yerine Özlem ve Muslu diye çalışanları küstahça ve ukalaca konuştular! Yazık bu bilişim sektörüne denetim ve minimum yeterlilik kuralları getirilmesi lazım. Önüne gelen hosting şirketi açıyor! Bir de yaptıklarının hukuki bir dayanağı olmadığını söylediğimde git istediğini yap dediler, biz hiç dava kaybetmedik diye üste çıkmaya çalışıyorlar. Kesinlikle uzak durun!
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

Cemorg Cemorg Php Developer Bronz Üye
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 54 / 124
  • Ticaret 2, (%100)
Yıllardır çalışırım sunucudunyasi ismi altında hizmet verdiklerinde de on numaraydılar makdos oldular yine on numaralar. Teknik destekleri efendi insanlar işleri olmayan konularda bile bizlik bişi yok demek yerine oturur sizinle uğraşırlar.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al