wmaraci reklam

Memurun Çalıştığı Kurumla İlgili Site Açması

25 Mesajlar 1.850 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Thyphoon Thyphoon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 165 / 186
  • Ticaret 2, (%100)
Hiç bir şey olmaz normal bir bilgi sitesi olacak anladığım kadarıyla. Gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

wmaraci
reklam

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
Bire bire şahit olduğum bir konudan size örnek vermek istiyorum yakın bir zamanda ilçe Belediyemizde basın biriminde çalışan biri ağırlıklı olarak belediyenin haberlerini yayınlamak amacıyla bir site açtı kısa bir süre sonra işten çıkarıldı buna birebir şahit oldum.

Karalardanbiri Karalardanbiri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Borsa
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 29 / 64
  • Ticaret 1, (%100)
Aç kardeşim ne olacak millet tutturmuş gizli bilgiler, gizli bilgiler diye sanki gübrenin formülünü mü açıklayacaksın :) hiç bir şey olmaz devletin zaten işi başından aşkın şu sıralar onla kimse uğraşmaz.

Delergecer Delergecer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 17 / 33
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam en fazla ne olabilir kurun gitsin kim nerden bilecek siz site açmışsınız

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)

KingBlogger adlı üyeden alıntı

Bire bire şahit olduğum bir konudan size örnek vermek istiyorum yakın bir zamanda ilçe Belediyemizde basın biriminde çalışan biri ağırlıklı olarak belediyenin haberlerini yayınlamak amacıyla bir site açtı kısa bir süre sonra işten çıkarıldı buna birebir şahit oldum.

Atılma olayına birebir şahit olmuşsundur da olayın içeriğini birebir bilmen zor hocam. Haber olayı biraz farklı bir durum. Bahse konu olayda da yayınlanmaması gereken bir haber yayınlanmıştır ya da dışarıya sızmaması gereken bir bilgi haber edilmiştir. Benim olay haber vb. değil. Bildiğin mevzuatsal işlemler ve bilgiler.

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)

Thyphoon adlı üyeden alıntı

Hiç bir şey olmaz normal bir bilgi sitesi olacak anladığım kadarıyla. Gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Karalardanbiri adlı üyeden alıntı

Aç kardeşim ne olacak millet tutturmuş gizli bilgiler, gizli bilgiler diye sanki gübrenin formülünü mü açıklayacaksın :) hiç bir şey olmaz devletin zaten işi başından aşkın şu sıralar onla kimse uğraşmaz.

Delergecer adlı üyeden alıntı

Hocam en fazla ne olabilir kurun gitsin kim nerden bilecek siz site açmışsınız

Sağ olun ağalar...

mrtrclb mrtrclb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Şu memurluk ne lanet bir şey ya. Hem kazandırmıyor hem de kazanmaya izin vermiyor!

Gelir getirici her faaliyete tırsarak yaklaşıyoruz.

Hocam ben de bir ilçe belediyesinde sözleşmeli memur olarak çalıştım.Bu süre içerisinde mesleğim mimarlıkla ilgili yazılar haberler paylaştığım bir web sitem vardı.Ayda 600 tl'ye kadar ek kazanç sağladım.İş , dürüstlük, mevzu buralara gelene kadar daha neler neler var.Dalgana bak, arkadaşlardan bazılarının dediği gibi adını gizle, whoise gizle, kurumla ilgili sırları açıklama ama bilgilerini paylaş, bunda hiç bir sakınca yok.

Rastgele

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Atılma olayına birebir şahit olmuşsundur da olayın içeriğini birebir bilmen zor hocam. Haber olayı biraz farklı bir durum. Bahse konu olayda da yayınlanmaması gereken bir haber yayınlanmıştır ya da dışarıya sızmaması gereken bir bilgi haber edilmiştir. Benim olay haber vb. değil. Bildiğin mevzuatsal işlemler ve bilgiler.

Rutin bizimde girdiğimiz haberleri giriyordu hocam yetkililer sitenin ona ait olduğunu öğrenir öğrenmez işine son verdiler. Belirtiğiniz gibi farklı işlem olmamıştı.

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
KingBlogger

Hocam o işe son verme işi dediğin gibi basit bir olay değil. Hele ki kadrolu memur ise imkansıza yakın. Ben burda sadece en ufak bir sorun dahi oluşmasından uyuz olacağım için araştırıyorum. Zaten bir sıkıntı olsa dahi alınacak en büyük ceza maksimum kınama olur ki o da mühim bişey değil.

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)

Thyphoon adlı üyeden alıntı

Karalardanbiri adlı üyeden alıntı

mrtrclb adlı üyeden alıntı

Hocam ben de bir ilçe belediyesinde sözleşmeli memur olarak çalıştım.Bu süre içerisinde mesleğim mimarlıkla ilgili yazılar haberler paylaştığım bir web sitem vardı.Ayda 600 tl'ye kadar ek kazanç sağladım.İş , dürüstlük, mevzu buralara gelene kadar daha neler neler var.Dalgana bak, arkadaşlardan bazılarının dediği gibi adını gizle, whoise gizle, kurumla ilgili sırları açıklama ama bilgilerini paylaş, bunda hiç bir sakınca yok.

Rastgele

Aynen be üstad. Teşekkür ederim...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al