wmaraci reklam
lidertakipci

Mobil Ödeme almak için???

3 Mesajlar 636 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Kartal23 Kartal23 WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Üniversite mezunu / Çalışıyor
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 6, (%83)
konunun yerı uygun olmayabılır özür dilerim uygun yere tasıyabılır yonetımdekı arkadaslar bı sorum olcaktı

sitemden mobil ödeme almak ıcın bır kkontor satısı panelı almak ıstıyorumda bunun malıyetı ne olur acaba bilgisi olan varmı ve ne gereklıdır ? yardımlarını beklıyorum ıyı forumlar

wmaraci
reklam

43699 43699 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
Mobil ödeme sisteminden bahsediyorsak, bunun için belirli şartlar ve koşullar var. Yani ben siteme mobil ödeme koyup, satış yapayım diye bir kolaylık yok :). İlk önce resmi vergi levhanızın olması lazım. O vergi levhası ile başvuru yaparsınız, eğer uygun görülürse sitenize gerekli entegrasyonu yaparlar, en azından benim aldığım zaman da böyle idi.

Size daha detaylı yardımcı olması için Mikro Ödeme'yi tavsiye ederim. İşinin ehli sistem. Gerçi şu zaman da buna benzer çok site var, seçim sizin :).

Kartal23 Kartal23 WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Üniversite mezunu / Çalışıyor
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 6, (%83)

sezeryildiz adlı üyeden alıntı

Mobil ödeme sisteminden bahsediyorsak, bunun için belirli şartlar ve koşullar var. Yani ben siteme mobil ödeme koyup, satış yapayım diye bir kolaylık yok :). İlk önce resmi vergi levhanızın olması lazım. O vergi levhası ile başvuru yaparsınız, eğer uygun görülürse sitenize gerekli entegrasyonu yaparlar, en azından benim aldığım zaman da böyle idi.

Size daha detaylı yardımcı olması için Mikro Ödeme'yi tavsiye ederim. İşinin ehli sistem. Gerçi şu zaman da buna benzer çok site var, seçim sizin :).

tesekkurler bakacagım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al