wmaraci reklam

Moda domainine bu fiyat iyi mi?

12 Mesajlar 1.234 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
Merhaba arkadaşlar, bi moda domaini aldım. Domainin com.tr uzantısı kullanılıyormuş. Ben de oraya teklif yaptım whatsapptan dönüş yaptılar. Çok büyük bir firma değil zaten. 500 tl teklif ettim sizce iyi mi? dönüş yapacağım dedi yeni ürün aldım falan. daha yüksek fiyata gitme ihtimali var mı, Yoksa kullansam mı?

domain: modayla.com

wmaraci
reklam

recreation recreation WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** P**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 3 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
neden alıyosun

Ankanew Ankanew Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek O artık Bir işsiz
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 59 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Sen domaini adamlardan sonra almışsın yani isteseler domaini senden önce alabilirlermiş ama almamışlar veya almak istememişler
Sen domaini onlara satmak için almışsın ve bu İcann kurslarına aykırı domaini senden alacaklardır. Bir kuruş bile koklatmayacaklardır.

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

Ankanew adlı üyeden alıntı

Sen domaini adamlardan sonra almışsın yani isteseler domaini senden önce alabilirlermiş ama almamışlar veya almak istememişler
Sen domaini onlara satmak için almışsın ve bu İcann kurslarına aykırı domaini senden alacaklardır. Bir kuruş bile koklatmayacaklardır.

Adamlara satmak için almadım haberim dahi yoktu. Bir arkadaş söyledi bunlara satabilirsin diye. Zaten kendileri ulaştı söylediğim rakama alacağını söyledi. Benden önce alamazlardı düşen domainlerden aldım. Büyük bir firma değil zaten hiç bir şekilde alamaz 😉 almak istemeselerdi bana anında dönüş yapmazlardı.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

Sorunuzu anlamadım.

GoMaster GoMaster Zaman daralıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Marketing
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 500
  • Beğeniler 172 / 93
  • Ticaret 5, (%100)

Sanki o siteyle bi ilginiz var gibi hissetim, bu ne cümlelerdir böyle sanki bir kin var. Burda bir çok insan bu şekilde domain alıp satıyor, acaba alan firmalar neden bir kuruş koklatıyor merak ettim şimdi.
Winman

kişi bu mesajı beğendi.

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Sözümü geri alıyorum. İmkanı yok elinden alamaz. O arkadaş kesin firmanın sahibi ondan dolayı sana zarf atıyor. Yeme sakın. 10. Bin lira fiyat çek. Bir adım da geri atma. Parayı aldıktan sonra da kirisalim 👍😁
Winman

kişi bu mesajı beğendi.

iosayin iosayin Webn Digital Agency Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Solutions
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 37 / 86
  • Ticaret 12, (%100)

hkccrn öncelikle merhaba, amacım ikinize de saldırmak ve/veya aşağılamak değil.

fakat bu bilgileri nereden edindiğinizi çok merak etmekteyim.

öncelikle MODAYLA E - Ticaret Orman Ürünleri Bilşim Reklamcılık Tic.Ltd.Şti gibi bir tüzel kişilikse ".com.tr" domain satın alabilir.

bunların hiç biri değilse 100-200 tl gibi bir meblağ verip marka ön başvuru belgesiyle yine bu domaini alabilir.

45 tane marka sınıfı var, bu arkadaş 21 ve 22 yi kaydettiyse diğer arkadaş ise sadece 44 e başvurduysa ve ondan önce aldıysa şansına küs.

".com" bir tld dir. yani genel bir domaindir. sen eğer instagram, facebook gibi bir şirket değilsen yani dünya çapında bir patentin yoksa gelip ona çökemezsin.

"Yani marka tescili nedeniyle o domaini elinden alır" demişsin. alır alır ama ne alır onu söyleyemem :)

işin özü o markayı zedeliyici bir unsur yoksa elinden alamazsın.

ios benim isim ve soyismimi kapsamakta. "ios.com.tr" alır başka birşey ile uğraşırsam bunu elimden alamazsın, dediğim gibi genel patent kuralları haricinde tutuyorum.

işin özü o işler sizin bildiğiniz gibi değil.
Winman hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)

iosayin adlı üyeden alıntı

hkccrn öncelikle merhaba, amacım ikinize de saldırmak ve/veya aşağılamak değil.

fakat bu bilgileri nereden edindiğinizi çok merak etmekteyim.

öncelikle MODAYLA E - Ticaret Orman Ürünleri Bilşim Reklamcılık Tic.Ltd.Şti gibi bir tüzel kişilikse ".com.tr" domain satın alabilir.

bunların hiç biri değilse 100-200 tl gibi bir meblağ verip marka ön başvuru belgesiyle yine bu domaini alabilir.

45 tane marka sınıfı var, bu arkadaş 21 ve 22 yi kaydettiyse diğer arkadaş ise sadece 44 e başvurduysa ve ondan önce aldıysa şansına küs.

".com" bir tld dir. yani genel bir domaindir. sen eğer instagram, facebook gibi bir şirket değilsen yani dünya çapında bir patentin yoksa gelip ona çökemezsin.

"Yani marka tescili nedeniyle o domaini elinden alır" demişsin. alır alır ama ne alır onu söyleyemem :)

işin özü o markayı zedeliyici bir unsur yoksa elinden alamazsın.

ios benim isim ve soyismimi kapsamakta. "ios.com.tr" alır başka birşey ile uğraşırsam bunu elimden alamazsın, dediğim gibi genel patent kuralları haricinde tutuyorum.

işin özü o işler sizin bildiğiniz gibi değil.

Tamam
iosayin

kişi bu mesajı beğendi.

WMSupport WMSupport Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Wordpress & SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 333
  • Beğeniler 25 / 157
  • Ticaret 26, (%92)
hkccrn Muhteşemsiniz hocam forumda gördüğüm en güzel cevap :D
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al