wmaraci reklam
lidertakipci

Nasıl Başarılı Olabilirim? Sorusuna cevap.

9 Mesajlar 1.045 Okunma
wmaraci reklam

BoranKARADENIZ BoranKARADENIZ Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, Bu yazımda özellikle yeni başlayan arkadaşlara bazı tavsiyelerde bulunacağım. Bazı arkadaşlarımız nereden nasıl başlıyacaklarını bilmiyorlar. Eğer internet aleminde yer almak istiyorsanız ilk önce kendinizi analiz etmek durumundasınız aksi takdirde ne yapcağım sorusuyla devamlı karşılacaksınız. Analiz dediğim öncelikle hangi alanda başarılı olduğunuzu keşfedin ve o alanda ilerleyin tecrübesiz ve bilgisiz olduğunuz bir alanda başarılı olma oranınız düşüktür.

Eğer Blogla ilgilenmek istiyorsanız güzel ve özgün makaleler yazmak zorundasınız. Kullancağınız sistem: Blogger, Wordpress olmasına özen gösterin ki google amca bu iki arkadaşı çok seviyor.
Forumla ilgilenmek istiyorsanız sağlam bir ekibinizin olması ve herzaman ki gibi özgün içeriklere yer vermeniz yerinde olacaktır. Kullanacagınız Script : Bedava olarak: Mybb Ücretli Olarak: Vbulletin tavsiyedir.
Film Sitesi: Film sitesi kuracak arkadaşlar botlardan çok kendi bilek gücüne ve film analiz günücüne güvenmek zorundadır. Her açıklamanın özgün olması ve her film kalitesinin yüksek olması size büyük bir para kazandıracaktır. Ancak bu illegal bir yöntemdir sitenizin kapatılması muhtemel olasıkla yüksektir.
Adult: Adult sistemi çok farklıdır. Şuanda en çok hit sağlayan ve kazancı en tatlı olan çalışma sistemlerindendir ancak bir süre sonra bu illegal olduğu için siteniz kapanabilir ve evinize mahkeme celbi gelebilir onun için bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederim.
Online Oyun veya Oyun Siteleri: Oyun siteleri jenerik domainlerle iş yapılabilecek ve gerekli flash bilgisine sahip insanların daha çok kazanacagı bir sistemdir. Online oyunlar ise şuanda çok fazla tutulmaktadır. Ancak farklılık yaratmanız çok önem taşıyacaktır.

Şimdik sizlere hazır sistemlerle neler yapabileceginizi bildigim kadarıyla anlattım. Eğer isterseniz kodlama dilleri öğrenerek kendi sisteminizide hazırlıyabilirsiniz bunun için Öncelik olarak HTML ve Ardından tavsiye Php veya Asp.net öğrenmenizi tavsiye ederim ki bu dillerde size internette çok para kazandırabilir.

Kısacası arkadaşlar eğer emek verirseniz ve bildiğiniz bir alanda ilerlerseniz farklılık yaratıp farkınızı ortaya koyarsanız para kazanmamanız için hiç bir sebep yok.

Dipnot: Tabiki sitelerinizde seo ve benzeri çalışmalar yapmayıda unutmayınız ne kadar yatırırsanız o kadar kazanırsınız.

İyi forumlar dilerim.

wmaraci
reklam

mesuttt mesuttt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmarter
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 24 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Nasıl başarılı olabilirim ?

1) Bot kullanma
2) Spam yapma
3) Sitenize günlük düzenli olarak x adet özgün içerik ekle
4) Sosyal Medya'da çevre edin.
5) ve biraz sabır

=

Başarı ;)

Haa yok ben kendimi web alanında geliştirmek istiyorum bunun için ne yapabilirim diyorsanız vidobu.com a üye olarak eğitici videoları izleyebilir, kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz :)

• Üyelik 28.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

mesut adlı üyeden alıntı

Nasıl başarılı olabilirim ?

1) Bot kullanma
2) Spam yapma
3) Sitenize günlük düzenli olarak x adet özgün içerik ekle
4) Sosyal Medya'da çevre edin.
5) ve biraz sabır

=

Başarı ;)

Haa yok ben kendimi web alanında geliştirmek istiyorum bunun için ne yapabilirim diyorsanız vidobu.com a üye olarak eğitici videoları izleyebilir, kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz :)

Kesinlikle katılıyorum. :cool:

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmarter
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 24 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

BoranKARADENIZ adlı üyeden alıntı

Kesinlikle katılıyorum. :cool:

eyvallah :)

wmaraci
wmaraci

furkandemirci furkandemirci SEO Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 929
  • Beğeniler 378 / 157
  • Ticaret 17, (%100)
Ben siteme günde en az bir konu giriyorum. Ancak Mesut arkadaş günde x yayın girin yazmış. Ben kafama göre takılıyorum, en az 1 yayın olmak üzere günde güncel tutuyorum. Sorun olur mu?
Gerilim

kişi bu mesajı beğendi.

##

• Üyelik 28.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

furkandemirci adlı üyeden alıntı

Ben siteme günde en az bir konu giriyorum. Ancak Mesut arkadaş günde x yayın girin yazmış. Ben kafama göre takılıyorum, en az 1 yayın olmak üzere günde güncel tutuyorum. Sorun olur mu?

Sorun olmaz ancak tekil hit'inizi etkileyecektir :p

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmarter
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 24 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

furkandemirci adlı üyeden alıntı

sorun olmaz ama;

Günde 1 yazı yazarsan ne olur ?

[*]Daha yavaş büyürsün
    [*]Google günde 1 kez siteni ziyaret eder

Günde 2-3 veya daha fazla yazarsan ne olur ?

[*]Google günün farklı saatlerinde siteni ziyaret eder.
    [*]Sitenin popülerliği ve hitti artar.
    [*]Google sıralamalarında daha hızlı yükselişe geçersin.
    [*]Sitenin hitti daha çok artar (sitendeki yazılara bağlı olarak).
    [*] Önceki konuların daha kısa sürede tekrar indexlenir. (Google bot tarafından)

Karar senin tabi :rolleyes:

mek444 mek444 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 8 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Bende ilk başladığımda günlerce site aç , web sitesi nasıl açılır gibi başlıklarla birçok zamanımı harcamıştım :D .

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmarter
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 24 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

mek444 adlı üyeden alıntı

Bende ilk başladığımda günlerce site aç , web sitesi nasıl açılır gibi başlıklarla birçok zamanımı harcamıştım :D .

Forum kuralları madde 9: tamamı bold (kalın) yazmak yasaktır.

Bundan sonraki mesajlarınızda daha dikkatli olursanız sevinirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al