wmaraci reklam
lidertakipci

Natro WP Sorunu | Paylaşımlı Hizmetler

3 Mesajlar 787 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Merhaba,

3 senedir kullandığım paylaşımlı pro paketimde yer alan Wordpress sitelerimi güncellemeye kalkıştığımda hepimizin benzeriyle karşılaştığımız "Fatal error: Allowed memory size ..." hatasını aldım.

Konuyla ilgili olarak Müşteri Hizmetlerine danıştığımda ise (sohbetin özetini sunuyorum) Wordpress sürümünüzü eski sürüme çekmeniz gerekiyor veya Kiralık Sunucu paketlerine geçmelisiniz cevabını aldım.

İlgili dostlarıma duyurulur, Natro'da 256mb üst limitli (hangi paket olduğu fark etmez) paylaşımlı hosting kullanıyor iseniz, Wordpress yeni sürümüyle er yada geç bu hatayla karşılaşacaksınız.

Not: Eklentiler ile ilgili bilgi isteyen, fikir vermek veya ön görüsü olan arkadaşlar için kullanımdaki eklenti görüntüsünü ekliyorum, ne kadar kaynak kullanıldığı konusunda fikir sahibi olabilir; buna göre kendinizi ayarlayabilirsiniz.

Teşekkürler.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
reklam

Ronins Ronins Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 30 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Aynı problemle biz de karşılaşmıştık adamlar limiti arttırıp 256 vermişlerdi, sonra problem çözülmeyince rica ettim 512 'ye kadar çıkardılar , belirli bir yerden sonra limit yetmeyince sunucuya geçmek şart aslında sonuçta paylaşımlı hosting bunlar her ne kadar limitsiz deseler de bir limiti olduğunu hepimiz biliyoruz

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Limitli olduğunu bilerek paylaşımlı kullanıyorum ve 3. Senemde hala aynı limitle guncel wordpress sürümünde sorun yaşanıyorsa pek güncel bir servis sağlayıcısı değilmiş demek siye düşünmeden edemiyorum maalesef.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al