wmaraci reklam
lidertakipci

Neden Blogumun Hiti Düşük?

17 Mesajlar 1.328 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

WebdeSiz WebdeSiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Seo & Reklamcılık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 34 / 64
  • Ticaret 23, (%100)
İç dış seo yaptırabilirisiniz
Reklam yaptırabilirsiniz
Google keywords planneri kullanarak başlık analizi yapabilirsiniz
Sosyal medyayı kullanarak hit sağlayabilirsiniz

wmaraci
reklam

rehitu rehitu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış & Pazarlama Sorumlusu, B
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 33 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Diğer blogları da takip edip etkileşim içinde olmalısınız...

https://www.rehitu.com

theredor theredor kötülerinsin sen dünya Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 238 / 238
  • Ticaret 5, (%100)
ilk önce bir iç seo yaptır, sitende footer'a siten için belirlediğin anahtar kelimeleri yerleştir max 3 adet, örneğin bir film sitesisin, hd film izle anahtar kelimen olabilir, teknoloji haber sitesi ise , son haberler, gündem haberler gibi olabilir. Sen de sitene aranma seviyesi yüksek anahtar kelimeler seç ve footer'a ekledikten 5 gün sonra kaliteli bir kaç siteden anahtar kelimende site anasayfana tanıtım yazısı al. haftada 2 tanıtım yazısı alarak devam edersen 1 ay sonra 30. sırada olduğun makaleler artık 1. sayfa veya 2. sayfalarda daha sık görünür ve mantıken hitin artmış olur.

murat001 murat001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek blogger
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 2 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
theredor tanıtım yazısı alma nasıl oluyor?

technoanaliz.blogspot.com
wmaraci
wmaraci

WebdeSiz WebdeSiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Seo & Reklamcılık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 34 / 64
  • Ticaret 23, (%100)
theredor arkadaşın önerileri seo kısmına giriyor ve haklılık payı var ancak bir kaç düzeltme yapıyım ; footere eklediğin anahtar kelimeleri "Etiketler" başlığı altında gibi ekleme. Yani footere site hakkında bir yazı ekle ve 2 adet anahtar kelimen geçsin bu yazıların içinde.
Tanıtım yazısı kısmı ise sitenizde alakalı tanıtım yazıları almalısınız ancak anasayfa için almanız gerekmiyor. İnsanlar anasayfanıza değil içeriğinize geliyorlar

theredor theredor kötülerinsin sen dünya Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 238 / 238
  • Ticaret 5, (%100)
hocam dediğiniz yanlış demiyorum doğru fakat içeriğe alırsak içeriğin sıralaması ve diğer içeriklerin sırası az da olsa yükseliyor fakat anasayfayı otoriter yapmak tüm sıraların yükselmesinde etki ediyor. Yanlışsam düzeltin lütfen.

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)
murat001 sevgili hocam, arkadaşların dediği gibi içeriklerinizi rekabeti yüksek alanlar oluşturmakta. Bu tarz içeriğe sahip sitelerin okunması için marka bilinirliği şart. Neden diyecek olursanız teknoloji okurları %100'e yakın doğru bilgiye ulaşmak ister. Mesela bilgisayar parçaları alacağımda genellikle shiftdelete, technopat gibi websitelerine girerim. Çünkü marka bilinirliği ve bilgilerin doğru olduğunu düşünürüm. Bu basit bir örnekti. Site içeriğinizi değil alan adınızı markalaştırmak önemli. Site içi SEO dediğimiz olay basit algılanmamalıdır. Danışmanlığını yaptığım bir çok müşterimiz bu konuda aceleci davranmakta. On Page Seo özen ister. Çünkü gelecek site içi yapılandırmadan geçer. Anahtar kelime belirlenmesi, kategori ağacı, site hız optimizasyonu v.b. konular çok önemlidir. Off Page Seo checklist olarak araştırma yaparsan çok güzel içerikler elde edersiniz. Üzülerek söylemek gerekirse Türkiye'de bilgi vermek için değil yazmak için yazılan bilgiler bulunmakta bu yüzden yabancı kaynaklar veli nimet :)

theredor hocam ana sayfayı otoriter yapan içeriktir. Mantık olarak doğru ama uygulamada iş analize dayanmakta. Ana sayfayı otoriter kılacak alt sayfalar yapılandırılmalıdır. Long tail dediğimiz olay tamda bu, uzun kuyruklu kelimelerden ivme kazanıp ana sayfayı niteleyen çalışmalar yapılmalı.
theredor

kişi bu mesajı beğendi.

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al