wmaraci reklam
lidertakipci

Neden eticaret paketlerine yıllık ücret ödeniyor ?

17 Mesajlar 3.229 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ofofof ofofof Seninleyiz Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ön Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 132 / 91
  • Ticaret 5, (%100)
Neden e-ticaret paketlerine yıllık ücret ödeniyor . paketi satın alıyorsun zaten iyi bir paket 3000 tl civarı sonra yıllık 1500 -2000 tl gibi ücret odüyorsun yetmiyor birde modülleri var bir mmodüle 400- 750 tl para ödüyorsun bu şimdi olucak işmi ben mi yanılıyorum yokmu acaba sağlam e-ticaret teması pos sistemi muhasebesi entegreli yıllık ücreti olmayan .. birkere alıcaksın yıllarca kullanacaksın .
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

offfoffff
wmaraci
reklam

SeCe SeCe Seo National Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo - WYO - Google Ceza
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 38 / 156
  • Ticaret 8, (%88)
ShopPhp hocam. Aradığınız tam olarak bu.

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam sunucu ücreti olabilir yıllık bedel. Çünkü onların sunucuda barınıyor. Banada kazık geliyor rakamlar ama neyse. Woocommerce ile çok mesudum şimdilerde.
tahsinyaman

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ön Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 132 / 91
  • Ticaret 5, (%100)
SeCe hocam güvenilirmidir bu birde yıllık ödemeesi yokmudur bir kere al tamam mı yani

offfoffff
wmaraci
wmaraci

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
sanırım sorun olduğunda yardım sağladıkları için birde hosting ücreti . Fiyatların yüksek oldugunu düşünüyorum bende ...düşecektir , rakip bir sürü sistem çıkıyor çünkü

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Merhabalar ;

e-Ticaret uzmanı olarak bildirmek isterim. Aldığınız e-Ticaret Sitelerinde Yazılıma Para öderken ek olarak Barındırma ve Destek departmanlarına da para ödüyorsunuz. e-Ticaret sitenizi güvenilir yönetebilmeniz için her türlü desteği sağlamaktalar.Bir çok eğitim ve seminerler düzenleyerek müşterilerine yeni kanallar sunuyorlar ve bu sektörde ön planda kalabilecekleri noktaları güncel olarak bildirmekteler.

ideasoft ve T-Soft önerebilirim.

www.tatoglubilisim.com

ishakorhan ishakorhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Lojistik Uzmanı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad I** O**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 14, (%100)
Paket yazılımlar pekala pahalılar. Yıllık ücretleri de fazla cidden ama destek sistemi olması, dükkanı kapatıp gitmemesi vs konularda güvenilir olması sebebiyle diye düşünüyorum. Alternatifi varsa bende hemen kullanayım. Opencart deseniz dandik ve güvenilir değil. Prestashop deseniz forumda 2 kişi var ve destek verebilecek modül yazabilecek çok az insan var ve pahalı. ShopPhp tek kişilik bir şirket diye duydum. İ mağaza aynı şekilde. En iyisi çok ciddi butçe ile kendin yazdırmak ve yazılım ekibi çalıştırmak. Bunun için de bütçemiz yok. E o zaman yapacak ne var ��

• Üyelik 27.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ön Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 132 / 91
  • Ticaret 5, (%100)
ishakorhan problem bu dediklerinden kaynaklanıyor olsa gerekki paket fiyatlarını geçtim yıllık ücretleride fazla paket hadi olabilir diyosun birde oda ne düşünsenize ya sitede ürün karşılaştırma modülü ekletceğiz onlara göre modül bize göre sıradan eklentio bile 500 tl insaf değilmi bence bunu fırsata çeviriyorlar bunungibi bir sürübaait modül var ayrı ayrı fiyatlandırılan nitekim şöyle olsa paketi satın alsak yıllık sunucu ve destek parasını ödesek max 500 tl olsa bu ücret herkes alır 3 yılda birde bizden 1000 tl alsınlar abi artık işi gercekten ticarete dökmüşler. zaten parası olan parası ile kazanıyor

offfoffff

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
İdeasoft Yetkili Satıcısıyım. Ideasoft'un ve diğer e-ticaret firmalarının yıllık aldıkları ücretler gayet normal çünkü hem onların suncusunda barınıyorsunuz hem sizin her an yardımınıza koşan temsilcilere maaş ödeniyor. hem sizin adınıza en iyi SEO'yu yapıyorlar. Hem güvenlik için sürekli gelişirme yapan yazılımcılara ödüyorlar. Yani gayet normal bu fiyatlar ideasoft ile tanışmak isterseniz size indirim sağlayabilirim. Whatsapptan ulaşın: 0538 797 4508
halitkara

kişi bu mesajı beğendi.

ishakorhan ishakorhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Lojistik Uzmanı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad I** O**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 14, (%100)
İç giyim işi yapmak istiyorum ama en az 2 sene bu sektörde para beklememek lazım 2 sene oaket yazılıma para vermek hoş gelmiyor. @OmerAydınoglu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al