wmaraci reklam

neoldu.com nedir?

53 Mesajlar 9.432 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AdaletinSesi AdaletinSesi ... Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 602
  • Beğeniler 224 / 166
  • Ticaret 4, (%100)
Reklam yaptıklarını sanmıyorum. Ben içerik ve tema olarak beğendim siteyi. Ancak ajans kaydı yapıp güncel haberlere de yer verilirse daha iyi yerlere gelir site.
KaRaKoSe53

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

dogandeniz dogandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)
Günlük 230.000 kişi giriyor siteye normal değil mi :)

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

KaRaKoSe53 KaRaKoSe53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 21 / 113
  • Ticaret 63, (%100)
Merhaba arkadaşlar

Öncelikle konuyu açan arkadaş ile bir alakamız yoktur. Araştırmacı bir arkadaşımız sanırım fark etmiş konu açma gereksiniminde bulunmuş.

Alexa verileri yerine similarweb bakmanızı öneririm.
Sitemizde her gün düzenli olarak yoğun çalışmalar yapılmaktadır. Bunun sonuçlarınıda her gün seviyeyi arttırarak iyi yönde görmekteyiz.

MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR...

ProSeller adlı üyeden alıntı

Alexa kolayca manipüle edilebilen bir platformken güvenmeyin şu metriklere.

Kesinlikle arkadaşa katılıyorum.

berkaycatak adlı üyeden alıntı

Yeter ya ne reklam yaptınız siteyi, her gün forumda konusu açılıyor. Sonra neden alexa’da 22. sırada

Edit: bugün 12 Nisan ve konu yine hortlamış. Bu saçma sitenin marka bilinirliğini wmaracı’nı kullanarak yükseltmeye çalışan herkesin forumdan uzaklaştırılmasını talep ediyorum

Kesinlikle Katılıyorum ..

Stores adlı üyeden alıntı

Çok başarılı seo uyguluyorlar neredeyse her kelimede ilk 3 te yer alıyor. Ayrıca Newsi de başarılı kullanıyor.

Çok teşekkür ederiz özenle çalışıyoruz. News yeni girdik çok başarılı sayılmayız o konuda henüz.

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Berbat bir tema berbat bir site. Wmaracı da neoldu.com reklam platformu haline geldi. Hicbir zaman markalasamayacak bir site. Vizyonu yok. Estetik kaygisi yok. Sene 2004 sanki. Alexa 22.sirada ise ne olmuş? Birçok yöntem var(illegal) alexayı düşürmek için.

Onedio.com u seversiniz sevmezsiniz ben sevmem mesela fakat hakkini vermek gerekiyor neoldu.com onedionun tirnagi etmez.

Zaten forumdaki konulardan sonra iyice tiksindim.

Alexa konusundaki yorumunuza saygım sonsuz diğerlerine katılmıyorum.

mrtrclb adlı üyeden alıntı

Son olarak söz konusu siteden tanıtım yazısı almak için fiyat istedim mail ile.. 4500tl fiyat çektiler parayı iyi değerlendiriyolar dmek 😊

Sitemizden link çıkışlarına çok dikkat ediyoruz tanıtım yazısı satma taraftarı değiliz fiyatlarımız bu yüzden yüksek kusura bakmayın.

Burak adlı üyeden alıntı

Şu konuyu açanlar komisyon usulü çalışıyor sanırım.

Konuyu açanlarla alakamız yok.

mertcanfirat adlı üyeden alıntı

SEO çalışmaları çok etkili, birçok anahtar kelimede ilk sayfada yer alıyorlar.
Trafiklerinin %94'ü arama motorundan geliyor. Ben bir gariplik göremedim.
http://prntscr.com/myolsv

Önceliğimiz tamamen bilgi verici ve kalıcı içerikler sunmak yoğun çalışmayla bu durumlara geldik inşALLAH daha iyi durumlara da geleceğiz

Google'a yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

samsa adlı üyeden alıntı

adamlar yapmış kardeşim. Çok zengin bir kategori yapısı var ve bu kadar başarılı olmasının arkasında muhakkak ki bu içeriklerin çok sık bir şekilde devamlılığı var demektir. Ayrıca şunu kesinlikle Es geçmeyin site hızı Gayet iyi ve bu da Google sıralamalarında Onu yukarıya Taşıyan en büyük husus bence. bu kadar kategori Özgün ve sürekli bir şekilde güncel tutabiliyor san bu kadar yukarıda olman hiç şaşılacak bir husus değil.
Ayrıca Alexa ya da çok itibar etmeyin.

Kesinlikle ekibimizin çoğu kısmı eski içerikleri yenilemek güncellemek ile zaman geçirmekte google amcada sağolsun bunları görmekte. Güzel yorumun için teşekkür ederim

hkccrn adlı üyeden alıntı

Oluroyle.com ile gelicem ben de göreceksiniz 😂

İnşALLAH destek olurum zevkle. Heves kırıcı yorum yapmam iyileştirmen yönünde büyütmene katkı sağlayacak yönlendirmeler yapmaya çalışırım.

Saffet adlı üyeden alıntı

Ben sitede bir özgünlüğe rastlamadım, zaten internette var olan içerikler (%90) spamlanmış.

Çok garip %90 biraz göz gezdirerek gördünüz google yanlış görüyor demek kusura bakmayın.

basich adlı üyeden alıntı

Onedionun çok çok altında kalan bir site diyebilirim. Alexa manipule edilmiş. Onedionun günlük 400k ziyaretçisi varken bu sitenin 100k bile yoktur.

Biraz daha araştırmanızı geliştiriseniz sizin içinde iyi olacaktır. Gönderdiğiniz trafiğin katça fazlasını yapmaktayız.

AdaletinSesi adlı üyeden alıntı

Reklam yaptıklarını sanmıyorum. Ben içerik ve tema olarak beğendim siteyi. Ancak ajans kaydı yapıp güncel haberlere de yer verilirse daha iyi yerlere gelir site.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Önceliğimiz kalıcı içerik sunmaktı şimdi yavaş yavaş o yöne doğru geçiş yapmaktayız.

Pasa konuyu kapatabilir misin? böyle giderse alexa ilk 5 gireceğiz :) berkaycatak
samsa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al